امروز 7 خرداد همزمان با سالروز تولد امیر نادری از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از این هنرمند کشورمان آشنا میکنیم.

تولد چهره های مشهور ایرانی در 7 خرداد

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به هفتمین روز از خرداد ماه رسیدیم. امروز 7 خرداد همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیا است که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد 7 خرداد می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 7 خرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 7 خرداد + عکس و بیوگرافی در ایرناک

این چهره های مشهور ایرانی متولد 7 خرداد هستند

امیر نادری

امیر نادری کارگردان و نویسنده کشورمان 7 خرداد 1324 در آبادان متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 7 خرداد

امیر نادری کارگردان خداحافظ رفیق در 7 خرداد متولد شد

امیر نادری در ابتدا به عنوان عکاس در چند فیلم مهم سینمای ایران کار کرد. در سال 1350 اولین فیلمش خداحافظ رفیق را کارگردانی کرد.توجه جشنواره های جهانی با فیلم دونده و آب، باد، خاک به او جلب شد. امیر نادری از سال 1369 از ایران به آمریکا مهاجرت کرد.

کیخسرو پورناظری

کیخسرو پورناظری (زادهٔ ۷ خرداد ۱۳۲۳ در کرمانشاه) نوازنده تنبور اهل ایران است.

کیخسرو پورناظری نوازنده تنبور در 7 خرداد متولد شد

کیخسرو پورناظری نوازنده تنبور در 7 خرداد متولد شد

کیخسرو پورناظری با گیتی اقلیمی ازدواج کرده و دو فرزند پسر به نامهای سهراب پور ناظری و تهمورس پورناظری دارد که دنباله روی شغل پدرشان هستند.

بازدید : 1,000 بار
چهره های متولد و درگذشته در 7 خرداد + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,970