شاید برای شما هم جالب باشد که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 8 آذر بیشتر آشنا شوید ، پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.

چهره های متولد و درگذشته در 8 آذر

امروز هشتمین روز از آذرماه همزمان با سالروز اتفاقات زیادی در دنیاست که تولد و درگذشت افراد یکی از مهم ترین آن است. در چنین روز افراد زیادی از مردم عادی و چهره های مشهور ایرانی سالروز تولدشان را جشن میگیرند.چهره های متولد و درگذشته در 8 آذر + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 8 آذر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

شاید برای شما هم جالب باشد که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 8 آذر بیشتر آشنا شوید ، پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 8 آذر هستند

هومن سیدی

هومن سیدی بازیگر و کارگردان کشورمان 8 آذر 1359 در رشت متولد شد.

تولد هومن سیدی در 8 آذر

هومن سیدی بازیگر کشورمان متولد 8 آذر است

هومن سیدی برای اولین بار در سال 83 در فیلم یک تکه نان جلوی دوربین رفت و بعد از چند بازی درخشان به کارگردانی روی آورد و کارگردانی پنج فیلم را در کارنامه دارد. آزاده صمدی همسر سابق هومن سیدی بود که این زوج سال 92 از هم جدا شدند.

سروش صحت

سروش صحت بازیگر و کارگردان کشورمان 8 آذر 1344 در اصفهان متولد شد.

تولد سروش صحت در 8 آذر

سروش صحت کارگردان و بازیگر کشورمان متولد 8 آذر است

سروش صحت با جنگ 77 ساخته مهران مدیری وارد دنیای هنر شد و علاوه بر بازیگری نویسندگی آثار زیادی را برعهده داشت. ساختمان پزشکان ، شمعدونی ، پژمان و لیسانسه ها از سریال های سروش صحت است که او به عنوان کارگردان در آنها حضور داشت.

این چهره مشهور ایرانی درگذشته 8 آذر است

محمد زرین دست

محمد زرین دست کارگردان ، بازیگر ، نویسنده و تدوینگر سینما و تلویزیون کشورمان سال 1313 متولد شد و 8 آذر 1395 درگذشت.

درگذشت محمد زرین دست در 8 آذر

محمد زرین دست بازیگر کشورمان درگذشته 8 آذر است

محمد زرین دست فعالیت هنری را با تئاتر آغاز کرد و به عنوان بازیگر ، نویسنده ، کارگردان ، تهیه کننده و تدوینگر در دنیای هنر فعال بود. بی پولی آخرین فیلمی بود که محمد زرین دست در آن ایفای نقش کرد.

بازدید : 5,136 بار
چهره های متولد و درگذشته در 8 آذر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,730