اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

چهره های متولد و درگذشته در 9 آبان

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به نهمین روز از آبان ماه رسیدیم. امروز 9 آبان همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی بیوگرافی کوتاهی از چهره های مشهور ایرانی می پردازیم.چهره های متولد و درگذشته در 9 آبان + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 9 آبان + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد امروز بیشتر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

این چهره مشهور ایرانی متولد 9 آبان است

پرستو صالحی

پرستو صالحی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 9 آبان 1356 در تهران متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 9 آبان

پرستو صالحی بازیگر کشورمان متولد 9 آبان است

پرستو صالحی بازیگری را از سال 75 آغاز کرد و با بازی در سریال زیر آسمان شهر به شهرت رسید. سریال محاکمه به کارگردانی حسین هدایت اولین بازی تلویزیونی پرستو صالحی بود و بعد از آن در چندین فیلم و سریال به ایفای نقش پرداخت.

رضا عبدی

رضا عبدی متولد ۹ آبان ۱۳۱۰ در تهران بازیگر سینما ، رادیو و تئاتر اهل ایران بود.

شنوندگان رادیو ایران به ویژه طرفداران برنامه «صبح جمعه با شما» صدای او را در قالب کاراکتر «آمیز عبدالطمع» در «صبح جمعه با شما» و «عبدل بیزینس» در «جمعه ایرانی» می شناختند.

رضا عبدی بازیگر و گوینده کشورمان متولد 9 آبان است

رضا عبدی بازیگر و گوینده کشورمان متولد 9 آبان است

رضا عبدی به دلیل کهولت سن و کسالت ، مدت ها در بیمارستان بستری بود٬ صبح روز ۲۳ آبان سال ۱۳۹۸ در سن ۸۸ سالگی در تهران درگذشت.

بازدید : 5,213 بار
چهره های متولد و درگذشته در 9 آبان + عکس و بیوگرافی
4.6
out of
5
(
5
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,070