امروز 9 آذر همزمان با سالروز تولد دو تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه با معرفی بیوگرافی کوتاه شما را با آنها آشنا میکنیم.

چهره های متولد و درگذشته در 9 آذر

در روزشمار تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی به نهمین روز از آذرماه رسیدیم . امروز 9 آذر همزمان با سالروز تولد افراد زیادی در دنیاست که ما در این مطلب به معرفی چهره های مشهور ایرانی متولد امروز اشاره میکنیم.چهره های متولد و درگذشته در 9 آذر + عکس و بیوگرافی در ایرناک چهره های متولد و درگذشته در 9 آذر + عکس و بیوگرافی در ایرناک

اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی امروز سالروز تولدشان را جشن میگیرند تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

این چهره های مشهور ایرانی متولد 9 آذرند

آزاده نامداری

آزاده نامداری مجری تلویزیون کشورمان 9 آذر 1363 متولد شد.

چهره های مشهور ایرانی متولد 9 آذر

آزاده نامداری مجری کشورمان در 9 آذر متولد شد

آزاده نامداری با اجرای برنامه تازه ها در سیمای خانواده به شهرت رسید و کم کم وارد دنیای اجرا شد و در این حوزه به عنوان یکی از مجریان جوان شناخته شد. ازدواج با فرزاد حسنی و جدایی از او ، ماجرای سفر سوئیس از حواشی زندگی او است.

پانته آ پناهی ها

پانته آ پناهی ها بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان 9 آذر 1356 در تهران متولد شد.

پانته آ پناهی ها بازیگر بانوی عمارت

پانته آ پناهی ها بازیگر کشورمان در 9 آذر متولد شد

پانته آ پناهی ها از چهره های شناخته شده دنیای تئاتر است که برای اولین بار با سریال بانوی عمارت به تلویزیون آمد و ایفاگر نقش شربت در سریال شهرازد بود.

بازدید : 5,554 بار
چهره های متولد و درگذشته در 9 آذر + عکس و بیوگرافی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,140