بازیگر سریال ستایش بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و با فیلم سینمایی تنهایی باد و ریسمان باز به سینماها آمد .شاید برایتان جالب باشد که تصاویری از دوران کودکی نرگس محمدی را هم ببینید.

عکسهایی جالب و دیدنی از کودکی نرگس محمدی

نرگس محمدی بازیگری که با بازی در سریال ستایش در میان مخاطبان تلویزیون شناخته شد این شبها با سریال بوی باران مهمان خانه های مخاطبان تلویزیون است.عکسهایی جالب و دیدنی از کودکی نرگس محمدی در ایرناک عکسهایی جالب و دیدنی از کودکی نرگس محمدی در ایرناک

بازیگر سریال ستایش بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و با فیلم سینمایی تنهایی باد و ریسمان باز به سینماها آمد و در سریال هایی چون ستایش، ششمین نفر، شاید برای شما هم اتفاق بیوفتد، میلیاردر، ما فرشته نیستیم ، معمای شاه ، زعفرانی و بوی باران به ایفای نقش پرداخت.

این بازیگر کشورمان که سال 96 با علی اوجی یکی دیگر از هنرمندان سینما و تلویزیون ازدواج کرد هواداران خاص خودش را دارد که علاقه زیادی به دیدن جدیدترین تصاویر از او دارند. شاید برایتان جالب باشد که تصاویری از دوران کودکی نرگس محمدی را هم ببینید.

تصاویری از دوران کودکی نرگس محمدی

کودکی نرگس محمدی بازیگر ستایش

عکسی از کودکی نرگس محمدی

تصویری از دوران کودکی نرگس محمدی

کودکی نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش

عکسی از کودکی نرگس محمدی

عکس بانمک نرگس محمدی در دوران کودکی

نرگس محمدی در دوران کودکی

عکسی از دو سالگی نرگس محمدی

نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش

نرگس محمدی بازیگر سریال ستایش

بازدید : 1,627 بار
عکسهایی جالب و دیدنی از کودکی نرگس محمدی
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,610