نسرین نصرتی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دوران کودکی اش به روز کرد و درباره عکاسی و عکس گرفتن در دوران کودکی خودش گفت.

عکسی از دوران کودکی نسرین نصرتی نقش فهیمه سریال پایتخت

نسرین نصرتی یکی از بازیگران پرطرفدار سریال پایتخت است که با نقش فهیمه در میان مردم شناخته شد و به محبوبیت رسید.عکسی از دوران کودکی نسرین نصرتی در ایرناک عکسی از دوران کودکی نسرین نصرتی در ایرناک

این بازیگر کشورمان بازیگری را با تئاتر آغاز کرد و با سریال تا ثریا به تلویزیون آمد و در چندین فیلم و سریال به ایفای نقش پرداخت اما بازی در نقش فهیمه در سریال پایتخت نقطه عطفی در کارنامه هنری خانم بازیگر بود که از پایتخت 2 همراه خانواده پایتخت شد و یکی از نقش های محوری این سریال را برعهده گرفت.

نسرین نصرتی عکسی از دوران کودکی اش را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

عکسی از کودکی نسرین نصرتی

نسرین نصرتی صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دوران کودکی اش به روز کرد و درباره عکاسی و عکس گرفتن در دوران کودکی خودش گفت.

نسرین نصرتی در دوران کودکی

عکس بانمک نسرین نصرتی در دوران کودکی

نسرین نصرتی با انتشار چند عکس از کودکی اش نوشت : تو روزهای بچگی ما دهه پنجاهی ها ، جوری همه سرشون شلوغ بود که یادشون میرفت از بچه هاشون عکس بگیرند . ثبت لحظه ها و عکس و عکاسی خیلی کم اتفاق میافتاد مگر به یک مناسبت یا بهانه مهمی یا حضور یک فامیل محترمی که دوربین عکاسی داشته باشه مثل اقا رضای فامیل ما ، ولی تفاوت ما بچه های دیروز با نسل امروز اینه که همین چند تا دونه تصویر از بچگی بهترین و با ارزش ترین گنج محسوب میشه.

کودکی نسرین نصرتی

عکسی از نسرین نصرتی در دوران کودکی

نسرین نصرتی سال 88 ازدواج کرد و آبان ماه سال 95 دخترش سوفی متولد شد.

 نسرین نصرتی در کنار همسرش

عکسی از نسرین نصرتی و همسرش

این بانوی هنرمند از پایتخت 2 به جمع پایتختی ها پیوست و در نقش فهیمه معمولی همسر بهبود ، خواهر نقی و عمه سارا و نیکا به ایفای نقشی پرداخت که حسابی به دل مخاطبان نشست.

سوفی دختر نسرین نصرتی

عکسی از دختر نسرین نصرتی

نسرین نصرتی و هومن حاجی عبداللهی در پایتخت

نسرین نصرتی و هومن حاجی عبداللهی در سریال پایتخت

نسرین نصرتی و سارا و نیکا

نسرین نصرتی فهمیه سریال پایتخت در کنار سارا و نیکا

بازدید : 824 بار
عکسی از دوران کودکی نسرین نصرتی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 6,730