سارا و نیکا فرقانی اصل دوقلو های «پایتخت» از ایفای نقش خود در این سریال گفتند.

سارا و نیکا فرقانی اصل ، دوقلو های مجموعه تلویزیونی «پایتخت» در گفتگو با خبرنگار ما از نقش آفرینی خود در این سریال گفتند.گفتگو با سارا و نیکا سریال پایتخت در ایرناکگفتگو با سارا و نیکا سریال پایتخت در ایرناک

 

گفتگو با این دو خواهر بازیگر را بخوانید؛

 

*پس از گذشت 5 فصل از مجموعه «پایتخت» ، نقش شما به اندازه دیگر شخصیت ها پیش رفته و ما به نوعی بزرگ شدن شما را هم در این مجموعه حس کردیم. به نظر خودتان چقدر نقش سارا و نیکا پیشرفت کرده و چقدر جای بحث دارد؟

نیکا : به نظرم نقش ما در این فصل از سریال ، خیلی نسبت به قسمت های گذشته پررنگ تر شد و به مراتب فصل پنجم «پایتخت» خیلی سخت تر از گذشته بود. پیش از این هرجا می رفتیم ، ما را زیاد نمی شناختند ، اما حالا هرجا می رویم ما دو تا را می شناسند و از اینکه در «پایتخت» بودیم خوشحال هستیم.

 

*بعد از پخش سریال این هجمه بود که چرا شما دیالوگ ندارید یا کم حرف هستید ، دلیل این کم حرفی یا سکوت دوقلوها چه بود؟

سارا : بعد از پخش «پایتخت» همه می گفتند که چرا ما دیالوگ نداریم و کم حرف هستیم ، باید بگویم که ما نقش دو دختر ساده روستایی را بازی می کنیم.

نیکا : گفتن دیالوگ ها و یا کم حرف بودن ما دست خودمان نیست و هرچه محسن تنابنده به ما بگوید و کارگردان کار آقای مقدم از ما بخواهد ، ما انجام می دهیم.

 

*حضور شما در ادامه «پایتخت» مشخص است؟ اطلاعی از روند ساخت مجموعه دارید؟

سارا : از ساخت و روند تولید «پایتخت» اطلاع نداریم ، اما اگر باشد ما هم هستیم.

 

*بعد از بازی در سریال «پایتخت» پیشنهاد بازی در کارهای تلویزیونی یا سینمایی دیگر را دارید؟

نیکا : پیشنهاد کار در دیگر مجموعه ها را هم داشتیم ، اما ، چون سرصحنه بودیم نرفتیم.

سارا : ما از پنج سالگی با مجموعه «پایتخت» بودیم و همه گروه را می شناسیم و واقعا به محسن تنابنده «بابا» و به ریما رامین فر «مامان» می گوییم. ما یک خانواده هستیم. همکاری با گروه و مجموعه ای دیگر برای ما سخت است؛ ما با «پایتخت» بزرگ شدیم.


yjc

گفتگو با سارا و نیکا سریال پایتخت
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,820