اگر برایتان جالب است که بدانید یاسر جعفری بازیگر سریال جراحت این روزها کجاست و چه میکند ادامه این مطلب از بخش فرهنگ و هنر ایرناک را از دست ندهید.

یاسر جعفری بازیگر جراحت در یک فیلم جدید

اگر از مخاطبان سریال های تلویزیون باشید حتما سریال جراحت به کارگردانی محمدمهدی عسگرپور را که در ماه رمضان سال 89 از شبکه سه سیما پخش شد دیده اید. یاسر جعفری یکی از بازیگران جوانی بود که با بازی در نقش امیرحافظ در این سریال حسابی به محبوبیت رسید.یاسر جعفری بازیگر جراحت کجاست؟ + تصاویر در ایرناکیاسر جعفری بازیگر جراحت کجاست؟ + تصاویر در ایرناک

امیرحافظ محبوب سریال جراحت همان یاسر جعفری است که بعد از بازی در این سریال در فیلم های دیگری نیز جلوی دوربین رفت اما هیچکدام به اندازه نقش امیرحافظ باعث شناخت او نشد.

فیلم جدید یاسر جعفری بازیگر سریال جراحت

یاسر جعفری به تازگی مراحل فیلمبرداری فیلم جدیدش را به اتمام رسانده است و تجربه جدیدی در کنار بازیگران دیگر کسب کرد. این بازیگر جوان در فیلم لذت های گناه آلود به کارگردانی و نویسندگی مهدی فرد قادری جلوی دوربین رفت و با انتشار عکسی در اینستاگرامش خبر از پایان فیلمبرداری این فیلم داد.

فیلم لذت های گناه آلود با بازی یاسر جعفری

پرستو صالحی و یاسر جعفری در فیلم لذت های گناه آلود

فیلمبرداری فیلم کوتاه لذت های گناه آلود به نویسندگی و کارگردانی مهدی فرد قادری ، پس از هشت جلسه فیلمبرداری و در دو مرحله به پایان رسید.

یاسر جعفری بازیگر سینما و تلویزیون

یاسر جعفری بازیگر سریال جراحت

لذت های گناه آلود در مدت زمان پانزده دقیقه و در فضایی جنایی ، فانتزی و با جا به جایی زمان روایت می شود و مجید مظفری ، یاسر جعفری و پرستو صالحی بازیگران فیلم لذت های گناه آلود را تشکیل میدهند.

یاسر جعفری بازیگر نقش امیرحافظ در جراحت

یاسر جعفری امیرحافظ سریال جراحت

یاسر جعفری اولین بار با بازی در کنار هستی مهدوی فر در سریال جراحت دیده شد و بعد از آن در سریال هایی چون پرستاران و گمشدگان جلوی دوربین رفت و در فیلم سینمایی بی وزنی ایفاگر یکی از نقش های اصلی شد.

فیلم بی وزنی با بازی یاسر جعفری

یاسر جعفری و بهاره کیان افشار در فیلم سینمایی بی وزنی

سریال گمشدگان با بازی یاسر جعفری

یاسر جعفری در سریال گمشدگان

  • تاریخ: پنج شنبه, 06 دی 1397
یاسر جعفری بازیگر جراحت کجاست؟ + تصاویر
4.8
out of
5
(
5
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 10,570