اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 9 مهر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم حکایت دریا به کارگردانی، تهیه کنندگی و نویسندگی بهمن فرمان آرا و بازی علی نصیریان و فاطمه معتمدآریا با شما در ایرناک خواهیم بود.

در این بخش از ایرناک می پردازیم به به معرفی برخی از بازیگران و هنرمندان و سینماگران که به واسطه حضور پدرشان در سینما وارد حرفه‌شان شده‌اند که بسیاری از آنها با موفقیت در کارشان هویت مستقلی پیدا کرده‌اند.

در کنار بازیگرانی که نقش مادر را در سینما بازی کرده و می‌کنند، سینماگرانی هم هستند که فرزندانشان در حوزه‌های مختلف سینما فعالیت دارند و بسیاری از آنها به واسطه‌ی فعالیت‌ هنری مادرشان وارد حرفه‌شان شده‌اند.

در ادامه با خلاصه داستان و بازیگران فیلم سینمایی بمب یک عاشقانه ساخته پیمان معادی با بازی لیلا حاتمی با شما در ایرناک خواهیم بود.

بسیاری از بازیگران زن سینما و تلویزیون ما در آستانه 50 سالگی همچنان جوانند و شاید به سختی بتوان باور کرد که این هنرمندان در آستانه پنجمین دهه زندگی شان هستند.

در روزهای نزدیک به برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به معرفی بازیگرانی می پردازیم که شانس بیشتری برای دریافت سیمرغ بلورین بهترین بازیگر جشنواره فجر 97 دارند.

لیلا حاتمی بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان صفحه اینستاگرامش را با انتشار عکسی از دوران کودکی و دلنوشته ای برای روزهای رفته به روز کرد.

صفحه1 از3
کاربران آنلاین : 2,850