حواشی ، زندگی شخصی و عکسهای اینستاگرام لیلا حاتمی

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی مردی بدون سایه با بازی لیلا حاتمی ، علی مصفا و امیر آقایی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در سینمای ما چند بازیگر زن پا را فراتر از حد معمول گذاشته و برای رسیدن به قله موفقیت حاضر به تراشیدن موهای سرشان و ایفای نقشی متفاوت شدند که در ادامه تصاویری از آنها را در اختیارتان قرار میدهیم.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی لیلا ساخته ماندگار داریوش مهرجویی با شما در ایرناک خواهیم بود.

اگر برایتان جالب است که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 9 مهر آشنا شوید ادامه این مطلب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم حکایت دریا به کارگردانی، تهیه کنندگی و نویسندگی بهمن فرمان آرا و بازی علی نصیریان و فاطمه معتمدآریا با شما در ایرناک خواهیم بود.

در این بخش از ایرناک می پردازیم به به معرفی برخی از بازیگران و هنرمندان و سینماگران که به واسطه حضور پدرشان در سینما وارد حرفه شان شده اند که بسیاری از آنها با موفقیت در کارشان هویت مستقلی پیدا کرده اند.

در کنار بازیگرانی که نقش مادر را در سینما بازی کرده و می کنند، سینماگرانی هم هستند که فرزندانشان در حوزه های مختلف سینما فعالیت دارند و بسیاری از آنها به واسطه ی فعالیت هنری مادرشان وارد حرفه شان شده اند.

در ادامه با خلاصه داستان و بازیگران فیلم سینمایی بمب یک عاشقانه ساخته پیمان معادی با بازی لیلا حاتمی با شما در ایرناک خواهیم بود.

کاربران آنلاین : 3,750