با به کار گیری برخی از ترفندها خواهید توانست شلواری مناسب اندام خود حتی بدون پرو انتخاب کنید . برای خریداری شلوار جین بدون پرو کردن از ترفندهای این بخش از دنیای ایرناک استفاده نمایید و شلواری مناسب و اندازه خودتان انتخاب کنید .

رنگ معرفی شده در سال 2019، رنگ نارنجی مرجانی زنده بود که یک رنگ با احساس آرامش و انرژی بخش بود که نامطمئن بودن را در مورد برخی از مسائل نشان می داد و رنگ سال 2020 هم آبی کلاسیک نیز در برخی از موارد محصولی از زغال می باشد.

در ادامه به معرفی خوش استایل ترین سلبریتی های خوش پوش به زعم مجلات «ووگ» ، «هارپرز بازار» ، «اِل» ، «ونیتی فیر» ، «ورایتی» ، «اسکوایر» ، «جی کیو» می پردازیم.

اکسسوری ها را از قلم نیندازید اکسسوری هایی مانند دستمال یا شال گردن, عینک آفتابی, کیف کمری و گوشواره کمک میکنند تا استایل جذاب تری داشته باشد.

اگر می خواهید سن شما کمتر به نظر برسد ، لباس های خود را با درایت انتخاب کنید و این بخش از دنیای مد ایرناک را که به اشتباهاتی در انتخاب لباس های زنانه اشاره دارد ، مطالعه نمایید.

در این مطلب از دنیای مد ایرناک قصد داریم شیوه نظم دهی به کمد لباستان را به شما مخاطبان خوش سلیقه آموزش دهیم پس با ما همراه باشید.

بایستی بدانید که با هر مدل لباس چه نوع شلواری را باید ست کنید بنابراین در این بخش از دنیای مد را همراهی کنید تا با اصول صحیح ست کردن بلوز و شلوار زنانه آشنا شوید.

با سرد شدن هوا بهتر است دیگر رنگ های تابستانی را کنار بگذارید و به سمت رنگ های عمیق تری مثل قرمز، خاکستری و آبی دریایی بروید . اگر می خواهید از اصول ترکیب رنگ لباس های پاییزی مطلع شوید با این بخش از دنیای مد ایرناک همراه ما باشید.

صفحه1 از41
کاربران آنلاین : 4,750