چشم رنگی های زن سینمای ایران اگرچه تعداد کمی دارند اما برای بسیاری از مردم به دلیل زیبایی ظاهری، ستاره شدن در سینما و بازی های جذابی که انجام داده اند به خوبی شناخته شده اند.

امروز یکم تیرماه سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سـریال بوی باران با بازی نرگـس محمدی و مهدی سـلوکی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی یک کیلو و بیست و یک گرم با بازی سعید آقاخانی ، لیلا زارع و بابک انصاری با شما در ایرناک خواهیم بود.

ماه چهره خلیلی بازیگر کشورمان با انتشار عکس هایی ازدواج مریم کاویانی را تبریک گفت و به نظر میرسد این تصاویر مربوط به مراسم عقد خانم بازیگر است.

مریم کاویانی که چند روز پیش با ازدواج مجددش حسابی خبرساز شد و اخبار مربوط به خانم بازیگر در راس خبرها قرار گرفت. رامین مهمان پرست سفیر ایران در لهستان همسر مریم کاویانی است .

در ادامه با بیوگرافی کامل مریم کاویانی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی مریم کاویانی با شما در ایرناک خواهیم بود.

مریم کاویانی سال گذشته مهمان برنامه دورهمی شد و در این برنامه از داشتن پسری بیست ساله صحبت کرد و امسال خبر ازدواج دوم او با حضور در مراسم اکران قرارمون پارک شهر منتشر شد.

صفحه1 از2
کاربران آنلاین : 3,990