مطالب جدید و خواندنی درباره مسایل زناشویی

استفاده از پنبه می تواند بسیار گسترده تر از آنچه که شما فکر می کنید باشد ، پنبه آغشته به ماده ای درمانی گوش درد یا خشکی پوست را درمان کند. در این بخش از ایرناک به موارد جالبی همچون قرار دادن پنبه داخل ناف برای درمان و تسکین دردهای زنان و.. اشاره خواهیم کرد.

آمنوره ثانویه زمانی اتفاق می افتد که چرخه قاعدگی برای 3 یا 6 ماه متوقف شود. اگر شما نیز به این بیماری دچار شده اید این مطلب را که اطلاعات جامعی درباره این بیماری ارائه می کند از دست ندهید.

بی دَشتانی یا آمنوره(amenorrhea) یکی از اختلالات قاعدگی در زنان می باشد که به معنی عدم خونریزی در زمان قاعدگی در خانم های در سن باروری است. آمنوره فیزیولوژیک در زمان حاملگی و شیردهی دیده می شود.

متخصصان زنان و زایمان تنها برای گفتن اینکه چه کار کنید و از چه روشی برای باردار شدن استفاده کنید، نیستند بلکه می توانید با آنها در رابطه با درد در ناحیه واژینال ، مثل عفونت ، درد غدد پستان و تشخیص سرطان استفاده کنید.

زنان مبتلا به تنبلی تخمدان ، قاعدگی نامنظم و گاه بی گاه را تجربه می ‎کنند و حتی ممکن است باردار نیز بشوند ، در حالی که زنان یائسه ، توانایی باردار شدن را ندارند .

تبدیل شدن به یک پدر و مادر جدید ، میزان زیادی استرس و نا امنی را به همراه دارد که بر روی سلامت ازدواج تاثیر می گذارد این مسئله زندگی شما را رنج آورتر و لغرنده تر از همیشه می کند.

تمامی داروها ، از جمله داروهای باروری ، با خطراتی همراه هستند اما آیا باید نگران افزایش میزان خطر سرطان باشید؟ بیایید در بخش سلامت ایرناک باهم به نظرت متخصصان در این زمینه که گاها با هم تفاوت هم دارند نگاهی بیندازیم.

بنابراین بهتر است درباره داروهایی که سبب کاهش میل جنسی می شوند اطلاعاتی به دست آورید . با مطالعه این بخش از سلامت ایرناک با داروهایی که بر روی میل جنسی تاثیرگذارند آشنا شوید.

کاربران آنلاین : 4,290