گرفتگی قاعدگی احساسات دردناک است که بر روی بسیاری از زنان قبل و بعد از قاعدگی تاثیر می گذارد. درد، همچنین به نام دیسمنوره یا درد دوره ای نیز شناخته می شود.

در دهه 20 سالگی، شما شروع به تجربه برخی تغییرات بدنی شدید خواهید کرد، اما ما قول می دهیم که آن ها همگی بد نیستند، در اینجا برخی از چیزهایی وجود دارند که در طی این دهه از زندگی برای زنان اتفاق می افتد.

سیستیت یا التهاب مثانه نیز ممکن است در یک بیماری دیگری رخ دهد. درمان معمول برای سیستیت باکتریایی آنتی بیوتیک است که چنانچه در بخش سلامت ایرناک می خوانید درمان برای انواع دیگر سیستیت به علت اساسی آن بستگی دارد.

استروژن اضافی ممکن است که باعث ایجاد سرطان در بین زنان شود. ما در بخش سلامت ایرناک تصمیم به معرفی علائم هشدار دهنده درباره استروژن اضافی در زنان گرفتیم.

ورزش کگل مجموعه‌ای از تمرینات انقباضی – انبساطی است که برای تقویت عضلات دیافراگم لگنی انجام می‌شوند. مردان و زنان هر دو می‌توانند از تمرینات کگل بهره‌مند شوند. 

تعریق ناحیه تناسلی همانند عرق کردن دیگر بخش های بدن نیست. تعریق بیش از حد در ناحیه کشاله ران می تواند منجر به عرق سوز شدن و گاهی هم منجر به عفونت هایی مانند عفونت های باکتریایی و قارچی می شود.

اغلب علائم پی ام اس شبیه علائم اولیه بارداری هستند و طبیعی است که در صورت مشاهده علایم شدت یافته، احتمال باردار بودنتان را مطرح کنید.

سندروم پیش از قاعدگی یا پی اس ام با کاهش کیفیت زندگی همراه است ؛ تحقیقات نشان میدهد که حساسیت بافت های بدن به تغییرات دوره ای هورمون ها در طول سیکل ماهانه افزایش می یابد.

صفحه1 از11
کاربران آنلاین : 3,250