اکثر مردم نداشتن وقت را توجیهی برای عدم استفاده از نخ دندان می‎دانند ، با این حال استفاده از نخ دندان حتی 2 الی 3 بار در طول هفته نیز دارای مزایای بیشماری است .

برای از بین بردن جرم دندان ، می توانید به پزشک مراجعه نمایید اما راه هایی نیز جایگزین درمان پزشکی وجود دارد که بسیار تاثیرگزار هستند . در ادامه این بخش از بهداشت و سلامت ایرناک به این راهکارهای از بین بردن جرم دندان اشاره خواهیم کرد .

این بخش از سلامت دهان و دندان ایرناک که به پیشنهاد برخی از کاربران به صورت مجزا و مختص به این مسئله پرداخته است به شما کمک می کند تکنیک های مناسب مسواک زدن ونخ کشیدن در ارتودنسی را یاد بگیرید.

به نظر شما چه مسواکی برای دندان مناسب است؟ مسواکی با جنس نرم یا یک مسواک زبر؟ پاسخ این سوالات و نکات مهم دیگر مرتبط با انتخاب مسواک خوب و مناسب را در ادامه بخش سلامت دهان و دندان ایرناک خواهید خواند.

یک مسواک خوب یعنی مسواکی که به خوبی باکتری های دهان و دندان را پاک کرده و آسیبی بر جای نگذارد. به نظر شما چه مسواکی برای دندان مناسب است؟ مسواک خوب جنس نرم یا یک مسواک زبر؟

طی سالهای اخیر تکنولوژی مسواک زدن را نیز دچار تغییر و تحول کرده است و مخترعان عرصه ی محصولات بهداشتی برای بهتر شدن و ساده تر شدن مسواک زدن دندان ها بیکار نبوده اند.

اگر سلامت دهان و دندانتان برای شما هم حائز اهمیت است حتما این چند نکته را همواره در نظر داشته باشید.

کاربران آنلاین : 8,290