کنسرت مهران مدیری در سه شب در هتل اسپیناس تهران برگزار شد و هنرمندان زیادی در این شبها مهمان کنسرت آقای بازیگر بودند.

نوروز 72 اولین تجربه سریال سازی مهران مدیری به همراه داریوش کاردان بود که بسیاری از بازیگران مشهور این روزهای دنیای هنر برای اولین بار با این سریال به دنیای تصویر وارد شدند و ادامه راهشان با مهران مدیری هموارتر شد.

پیمان قاسم خانی و سامان احتشامی اولین مهمانان شب نشینی بودند که جلوی دوربین این مجموعه با اجرای مهران مدیری رفتند.

درحالی که چند ماه از پایان برنامه دورهمی و دوری مهران مدیری از تلویزیون میگذرد ضبط برنامه جدید مهران مدیری برای نمایش خانگی آغاز شد.

مدیر فعلی گروه فیلم و سریال شبکه یک گفت با مهران مدیری مذاکره هایی شده بود حتی با رضا عطاران برای کاری مذاکره شده بود، آقای حسن فتحی هم قرار بود کاری را پیش ببرد اما درگیر شبکه نمایش خانگی شد.

به بهانه استقبال از سریال هیولا ساخته جدید مهران مدیری در نمایش خانگی سری به کارنامه هنری او زدیم و مروری بر سریال های او در نمایش خانگی داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان این مطلب همراه ما باشید.

به بهانه سالروز تولد حضرت معصومه (س) و روز دختر مروری بر چهره ها و بازیگرانی که دختر دارند داشته ایم و تصاویری از آنها را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه مشاهده میکنید.

مهران مدیری با هفت تندیس بخش های مختلف این جشن بزرگ دنیای تصویر رکورددار است و بعد از او اصغر فرهادی با شش تندیس در جایگاه دوم رکوردداران تندیس حافظ قرار دارد.

صفحه1 از8
کاربران آنلاین : 5,780