حواشی و عکسهای جدید مهران مدیری و همسرش

مهران مدیری شب گذشته مهمان برنامه کتاب باز گفت : یک عزیزی به سراغ ساخت مستند زندگی من رفته و از کودکی تا بزرگسالی و هرآنچه که وجود داشته در تمام دوران زندگی ام ساخته میشود و بیشتر گفتگو با خودم است.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی درخت گردو به کارگردانی محمدحسین مهدویان و تهیه کنندگی سید مصطفی احمدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال در حاشیه به کارگردانی مهران مدیری و بازی بازیگران طناز دنیای هنر با شما در ایرناک خواهیم بود.

برنامه دورهمی با اجرای مهران مدیری هفته گذشته به احترام شهادت سردار سپهبد سلیمانی فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، پخش نشد و این هفته هم این برنامه روی آنتن نخواهد رفت.

این تصاویر که با توجه به چراغهای درب ورودی رستوران مربوط به روزهای منتهی به سال نو میلادی در فرانسه می باشد مهران مدیری را با خانمی بی حجاب نشان می دهد.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال باغ گیلاس با بازی مهران مدیری و عبدالرضا اکبری با شما در ایرناک خواهیم بود.

عکس های قدیمی و دیده نشده ای از مهران مدیری در فضای مجازی منتشر شده است که دیدن آن خالی از لطف نیست.

مهران مدیری و پیمان معادی دو بازیگر و کارگردان مشهور سینما که در فیلم درخت گردو به کارگردانی محمدحسین مهدویان به ایفای نقش پرداختند در مراسم اکران مردمی ساخته قبلی این کارگردان حاضر شدند.

کاربران آنلاین : 4,010