تبلیغات گوگل و دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن بر روی سایت ها غیر قابل چشم پوشی می باشد. داشتن طراحی سایت حرفه ای ، بودن در صفحه اول گوگل و همچنین دیجیتال مارکتینگ دغدغه هر مدیر سایتی یا دارنده کسب و کاری می باشد.

تاثیر تبلیغات گوگل در دیجیتال مارکتینگ

دیجیتال مارکتینگ و تاثیر آن بر روی سایت ها غیر قابل چشم پوشی می باشد. داشتن طراحی سایت حرفه ای ، بودن تبلیغات در صفحه اول گوگل و همچنین دیجیتال مارکتینگ دغدغه هر مدیر سایتی یا دارنده کسب و کاری می باشد. شما برای اینکه در معرض دید مخاطبین باشید و بتوانید به راحتی با مشتریان و مخاطبان خود ارتباط برقرار کنید ، حتما می بایست به سه فاکتوری که در بالا به آن اشاره شده توجه کافی داشته باشند.چطوری در تبلیغات صفحه اول گوگل باشیم؟ در ایرناک چطوری در تبلیغات صفحه اول گوگل باشیم؟ در ایرناک

طراحی سایت حرفه ای

اولین قدم برای شروع کسب و کار بر روی بستر اینترنت و یا داشتن سایت برای فعالیت در اینترنت ، داشتن سایت حرفه ای می باشد. طراحی سایت حرفه ای اولین قدم و دغدغه برای شروع فعالیت در اینترنت می باشد. شما برای برقراری ارتباط با مخاطب حتما می بایست سایت جذاب و زیبایی داشته باشید تا مخاطب در لحظه اول با دیدن سایت شما لذت ببرد و راغب شود که از مطالب سایت استفاده کند یا خریدی انجام دهد. منظور ما از طراحی حرفه ای سایت فقط مربوط به ظاهر سایت نمی باشد بلکه می بایست همه موارد رعایت شود از جمله اینکه رابط کاربری ساده ای داشته باشد. و دیگر مواردی که شاید مخاطب به طور مستقیم با آنها ارتباط نداشته باشد ولی برای جذب مخاطب بسیار مهم می باشد.

تبلیغات گوگل

از جمله اینکه در طراحی سایت مسائل مربوط به سئو رعایت شود ، اگر سایت وردپرسی می باشد یا هرگونه سایت دیگری که به وسیله کدنویسی ایجاد شده است ، راه های برقراری ارتباط با مخاطب در آن گنجانده شود. و مهمترین مسئله در سایت ، امنیت سایت می باشد. سایت باید به گونه ای طراحی گردد که از لحاظ امنیتی نیز دچار مشکل نگردد.

چطوری در تبلیغات صفحه اول گوگل باشیم؟

هدف بعدی بعد از راه اندازی سایت این می باشد که با استفاده از چه ترفند هایی می توانیم رتبه سایت خود را در گوگل افزایش بدهیم و بتوانیم سایت ما در صفحه اول در گوگل به نمایش گذاشته شود. راه های بسیار زیادی از جمله رعایت کردن مسائل سئو ، تبلیغ در سایت های دیگر و ... وجود دارد. اما همه این راه ها زمان بر می باشد. اما سریع ترین راه و بهترین راه برای اینکه در مدت زمان بسیار کمی در صفحه های اول گوگل جای داشته باشیم ، استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز می باشد.

شما زمانی که در تبلیغات گوگل ادوردز سایت خود را ثبت می کنید و قصد تبلیغ سایت خود به این نحو را دارید. باید از این لحاظ مطمئن باشید که هر مقدار هزینه ای که برای گوگل ادوردز پرداخت می کنید ، به سود شما خواهد بود. به دلیل اینکه شما تبلیغات در گوگل ادوردز به ازای هر کلیک مبلغی پرداخت می کنید و می توانید مطمئن باشید در ازای هر مقدار پولی که پرداخت می کنید ، بازدید کننده به سایت شما سرایز می شود. شما با استفاده از تبلیغ در گوگل ادوردز به سادگی می توانید با انتخاب کلمات کلیدی مناسب و کاملا هدف دار نسبت به جذب مخاطب اقدام کنید.

نحوه کار گوگل ادوردز به زبان ساده به این صورت می باشد که شما کلمات کلیدی مدنظر خود را که می خواهید مخاطبینی که دنبال این کلمات هستند را به سایت خود جذب کنید ، انتخاب می کنید. و در تبلیغات گوگل ادوردز ثبت می کنید. هنگامی که هر شخص به دنبال آن کلمه کلیدی مدنظر شما در اینترنت در حال جستجو باشد ، در صفحه اول گوگل و در صدر همه سایت ها ، سایت شما قرار خواهد گرفت و این باعث می شود که بیشتر افرادی که به دنبال آن عبارت خاص بودند ، وارد سایت شما بشوند. تحقیقات نشان داده که بیشتر کسانی که در گوگل به دنبال مطلب یا اطلاعاتی هستند ، بیشتر آنها تنها از سایت هایی که در تبلیغات صفحه اول گوگل هستند بازدید می کنند و به صفحه دوم گوگل مراجعه نمی کنند.

دیجیتال مارکتینگ چیست و چه کاربردی برای سایت دارد؟

دنیای بازاریابی دیگر از آن حالت سنتی خود خارج شده است و بازاریابی به اینترنت نیز رسیده است. حتی می توان گفت که بازاریابی اینترنتی که همان دیجیتال مارکتینگ می باشد ، امروزه بسیار بیشتر از از بازاریابی سنتی کاربرد دارد. به مجموعه فعالیت هایی که برای ارتقا سایت ، جذب مخاطب و معرفی سایت به دیگران انجام می شود را دیجیتال مارکتینگ می گویند. این روزها دیجیتال مارکتینگ یکی از مباحث دانشگاهی بسیار جذاب می باشد که البته نیاز بازار نیز به افراد حرفه ای که در این زمینه تحصیل و کار کرده اند نیز موجود می باشد.

کسانی که کار دیجیتال مارکتینگ را انجام می دهند به وسیله ابزارهایی نظیر گوگل انالیتیکس و ... فعالیت های سایت را بررسی می کنند و در راستای آن فعالیت هایی را انجام می دهند از جمله :

1- سئو : یکی از کارهای دیجیتال مارکتینگ توجه به مسائل سئو و ارتقا سایت در این زمینه می باشد.

2- بازاریابی محتوا : به نظر ما دومین مسئله در دیجیتال مارکتینگ توجه به بازاریابی محتوا می باشد. زیرا شما زمانی که در راستای محتوای تولید شده خود بازاریابی می کنید ، قطعا با مخاطبینی رو به رو می شوید که هدف آنها تمام و کمال بازدید از آن محتوای به خصوص می باشد.

3- بازاریابی شبکه های اجتماعی : امروزه تقریبا می شود گفت که همه افراد بیشتر فعالیت های خود را با موبایل های خود انجام می دهند و در این بین شبکه های اجتماعی نیز محبوبیت فراوانی در بین مردم دارد و شاهد این هستیم که افراد همزمان در چندین شبکه اجتماعی فعال هستند. این مسئله نشان می دهد که بازاریابی شبکه های اجتماعی تا چه اندازه می تواند ارزشمند و مفید باشد.

4- بازاریابی ایمیلی : شما زمانی که یک بازدید کننده وارد سایت شما می شود باید به هر نحوی که شده است یک راه ارتباطی با او بتوانید برقرار کنید. یکی از بهترین راه های برقرای ارتباط از طریق ایمیل می باشد. شما زمانی که یک لیست کامل از ایمیل بازدید کنندگان خود داشته باشید می توانید به راحتی با ارسال انواع ایمیل ها با آنها ارتباط برقرار کنید ، برای مثال آنها را در ارتباط با محتواهای تازه تولید شده آگاه کنید ، اگر سایت فروشگاهی می باشید ، می توانید آنها را از آخرین تخفیف ها و فروش ها مطلع کنید.

بازدید : 2,650 بار
چطوری در تبلیغات صفحه اول گوگل باشیم؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,940