روش تبلیغات پاپ آپ از روش های تبلیغاتی است که به طور دقیق به صورت پنجره های تبلیغاتی در مرورگر وب نمایان می شود. در حقیقت وقتی کاربر، وبسایتی را باز می کند، هر گاه روی قسمتی از سایت کلیک کرده یا اسکرول نماید.

مزایای تبلیغات پاپ آپ در رشد آمار و ارقام سایت ها

بسیاری از مردم شاید اسم پاپ آپ را نشنیده باشند. اما کمتری کسی است که در دنیای وب وارد شده باشد و با پاپ آپ روبرو نشده باشد ، حتی اگر اسم این فناوری را به درستی نداند.پاپ آپ چیست؟ | تاثیر پاپ آپ بر سئو و رتبه وب سایت در ایرناکپاپ آپ چیست؟ | تاثیر پاپ آپ بر سئو و رتبه وب سایت در ایرناک

پاپ آپ نوعی از تبلیغات است که در فضای وب به صورت متداول اجرا می شود و برای رشد و موفقیت کسب و کارهای اینترنتی و وب سایت ها بسیار ضروری است که در همه جای دنیا مورد استفاده قرار می گیرد. در ادامه مطلب با معرفی آن ، به نقش پاپ آپ در رشد سایت ها بیشتر می پردازیم.

پاپ آپ چیست؟

روش تبلیغات پاپ آپ از روش های تبلیغاتی است که به طور دقیق به صورت پنجره های تبلیغاتی در مرورگر وب نمایان می شود. در حقیقت وقتی کاربر ، وبسایتی را باز می کند ، هر گاه روی قسمتی از سایت کلیک کرده یا اسکرول نماید ، این پنجره برایش باز می شود.

پاپ آپ چیست و چه تاثیری در سئو سایت دارد؟

پاپ آپ چیست و چه تاثیری در سئو سایت دارد؟

انواع پاپ آپ

پاپ آپ ها به صورت های مختلفی به کاربران نمایش داده می شوند. برخی در یک پنجره جدید ، یک پنجره کوچک در گوشه ای از صفحه و یا در یک زبانه تازه در همان پنجره مرورگر باز می شود. برخی نیز روی صفحه سایت به محض بالا آمدن سایت نمایان شده و مثلا فیلد عضویت از طریق ایمیل را نمایش می دهند.

کاربردهای پاپ آپ

سفارش پاپ آپ به اهداف و کاربردهای مختلفی صورت می گیرد. بسیاری از آن برای بالا بردن اعضای کانال های خود در شبکه های اجتماعی و پیام رسان ها استفاده می کنند. برخی دیگر برای ثبت نام در وب سایت ها و خبرنامه ها و همچنین برخی دیگر نیز برای معرفی و فروش محصولات و خدمات خود از این نوع تبلیغات استفاده می کنند.

بسیاری از وب سایت ها نیز برای بالا بردن تعداد بازدید کننده خود و کاهش رتبه الکسا که بر اساس ترافیک ورودی تعیین می شود از پاپ آپ استفاده می کنند. خرید پاپ آپ برای این وبسایت ها بازدید کننده به سایتشان وارد کرده و رتبه الکسا که نمایانگر پرستیژ سایتشان است را بهبود می بخشد.

مزایای استفاده از تبلیغات پاپ آپ

اولا چون کدهای تبلیغات پاپ آپ که در سایت های میزبان تبلیغات قرار داده می شوند کد های جاوا اسکریپت هستند ، بسیار سبک بوده و سایت را سنگین نمی کنند و کاربران را نیز آزرده نمی کنند. پس برای سایت میزبان نیز ضرر ندارند. بلکه فقط برای آن ها درآمدزایی می کنند.

برای تبلیغ دهنده نیز با طراحی یک لندینگ پیج مناسب که بتواند به خوبی هدف از تبلیغ را در سریع ترین زمان ممکنه به مخاطب برساند ، می توان نرخ تبدیل بازدید کننده و بیننده به مشتری را به شکل چشمگیری بالا برد.

پاپ آپ چیست؟ | تاثیر پاپ آپ بر سئو و رتبه وب سایت
3.7
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,740