با استفاده از برچسب hreflang میتوانید به گوگل بفهمانید که زبان وب سایت شما چیست با این کار موتور های جستجوگر نتایج جستجوی کابران خود را بر اساس زبان و کشوری که در آن قرار دارند اولویت بندی میکند.

Hreflang Tag یا برچسب زبان وب سایت چیست؟

به عنوان نمونه شما میتوانید به جای x در hreflang="x" زبان و کشور خود را معرفی کنید. Hreflang Tag یا برچسب زبان وب سایت چیست؟ در ایرناک Hreflang Tag یا برچسب زبان وب سایت چیست؟ در ایرناک

 <link href="http://irnak.com" hreflang="fa-ir" />

با این کار ما به گوگل نشان داده ایم که وب سایت irnak.com در ایران و زبان وی فارسی است.

همچنین شما اگر دارای وب سایت چند زبانه هستید میتوانید به استفاده از این برچسب ، نتایج جستجو در گوگل را مدیرت کرده و در کشور خاص اطلاعات زبان مورد نظر با همان کشور در نتایج جستجو ظاهر شود با این کار میتوانید از نتایج جستجوی چرند جلوگیری کنید! به هر حال متوجه باشید که برچسب زبان تنها یک پارامتر از seo یوده و ممکن است سایر قوانین seo این پارامتر را زیر پا گذاشته و در نتایج جستجو برا اساس استفاده کاربر تغییر ایجاد نمایند.

توجه داشته باشید که در حالی که گوگل و یاندکس در حال حاضر از تگ های hreflang استفاده میکنند ، اما بینگ با استفاده از متا تگ ها زبان به جای به جای تگ زیان استفاده میکند.

متا تگ ها زبان Hreflang Tag در کجا قرار میگیرند؟

برچسب های hreflang را می توان در در صفحه نشانه گذاری ، هدر HTTP ، و یا با ما نقشه سایت قرار داده . تنها یکی از این مکان میتوان استفاده کنید. اگر شما نقشه سایت را انتخاب کنید ، باید شروع به ساخت یک sitemap کنید.

کدام Hreflang Tag زبان مورد استفاده قرار میگیرد؟ قبلا گقتیم که میتوان چندید برچسب زیان برای زیان های مختلف معرفی کنیم ، با این حساب با هم امکان دارد در کشوری سایر زبان ها در نتایج نشان داده شود .

بازدید : 5,235 بار
Hreflang Tag یا برچسب زبان وب سایت چیست؟
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 2,770