اخیرا طرحی از جدیدترین سازه آسمان خراش دبی با نام " برج جومیرا " رونمایی شد که توانست با واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

رونمایی از آسمان خراش بی نطیر دبی

یکی از مهم ترین عواملی که می تواند در شناخته شدن یک منطقه یا یک شهر در هر نقطه از کره زمین شود، معماری و سنت دیرینه آن می باشد که تاثیر بسزایی دارد و به عبارتی آن منطقه با سازه منحصر بفرد یا سنت جالبی که دارد شناخته می شود.رونمایی از آسمان خراش بی نطیر دبی + عکس در ایرناک رونمایی از آسمان خراش بی نطیر دبی + عکس در ایرناک

بنابراین این دو عامل در شناخته شدن شهرها و یا کشورها بسیار دخیل هستند و در دنیای امروزه کشورها و شهرهای مختلف برای آنکه هر چه بیشتر در سطح جهان شناخته شوند، با سرمایه گذاری سعی می کنند تا سازه های موجود در آن منطقه را بطور منحصر بفردی بسازند و به نمایش عموم مردم بگذارند.

با این حال یکی از معروف ترین شهرهای جهان که با سازه های موجود در آن بیشتر شناخته شده است، دبی می باشد که دارای مساحت 4114 کیلومتر مربعی دارد و سالانه گردشگران زیادی را به این منطقه جذب می کند و به نحوی توانسته است به بهترین نحو ممکن شاخص های زیبایی را دگرگون سازد و تبدیل به بهترین در نوع خود شود.

آسمان خراش

به همین دلیل اخیرا طرحی از جدیدترین سازه آسمان خراش دبی با نام " برج جومیرا " رونمایی شد که توانست با واکنش های متعددی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

آسمان خراش دبی

آسمان خراش " برج جومیرا " جدیدترین طرح اسمان خراش شهر دبی می باشد که 550 متر ارتفاع دارد که دارای یکی از جذاب ترین و زیباترین طراحی های ممکن در جهان را داراست و توسط مهندسین معروف شرکت " SOM " طراحی شده است که در آینده ای نه چندان دور تبدیل به یکی از بزرگترین نمادهای این شهر بزرگ و مدرن خواهد شد که در میان سازه های آسمان خراش دنیا می تواند تلنگری بزرگ ایجاد کند.

سازه های آسمان خراش

جالب است بدانید که در ارتفاع 450 متری این برج، از قرار معلوم متعلق به رستوران آسمانی با دید 360 درجه به شهر می باشد که می تواند مورد علاقه تعداد زیادی از ثروتمندان جهان شود و از طرفی می تواند برای مراسم های مختلفی که در طول سال برگزار می شوند، استفاده شود که این سازه آسمان خراش کاملا جدید منحصر بفرد بعد از اجرا می تواند مورد انتخاب تعداد زیادی از گردشگران درسطح جهان با نام " آسمان خراش دبی " گردد.

بازدید : 1,330 بار
رونمایی از آسمان خراش بی نطیر دبی + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,590