در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک می توانید تصاویر 3 بعدی هنرمند ایتالیایی " Peeta " را مشاهده کنید ؛

طرح های سه بعدی دیدنی روی دیوار ساختمان

هنرمند ایتالیایی به نام " Peeta " با ترکیب عناصر گرافیتی ، هندسی و تخیلی ایده های خارق العاده ای را پیاده سازی می کند که قطعا می تواند در نوع خود منحصر بفرد باشد. این هنرمند ایتالیایی همان گونه که گفته شد با ترکیب ایده های مختلف ، طرح های جالب و دیدنی سه بعدی را ایجاد می کند که می توانند بسیار واقعی و همچنین جالب بنظر برسند.دیوارهای سه بعدی اثر هنرمند ایتالیایی! + عکس در ایرناک دیوارهای سه بعدی اثر هنرمند ایتالیایی! + عکس در ایرناک

آقای " Peeta " با استفاده از سایه های روشن و تیره ، تصاویر جالب سه بعدی را بر روی دیوار ساختمان های بزرگ پیاده می کند. او در اینستاگرامش این گونه گفت : " من از ابتدا این ساختمان را دوست داشتم و به فکر این بودم تا بتوانم با ایده ترکیبی نمای آنرا تغییر دهم".

با این حال تمام آثار هنری که او آنها را طراحی می کند ، شاید در ابتدا با مشاهده آن ها تصور کنید که کاملا ساختگی هستند و کار دست انسان نمی باشد و این در حالی است که کاملا واقعی و کار خلاقانه این هنرمند ایتالیایی می باشد.

در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک می توانید تصاویر 3 بعدی هنرمند ایتالیایی " Peeta " را مشاهده کنید ؛

ایده های جالب 3 بعدی

عکس های هنری سه بعدی

ایده نقاشی روی دیوار خانه

عکس های جالب سه بعدی

نقاشی 3 بعدی

تصاویر هنری سه بعدی

ایده های جالب و دیدنی 3 بعدی روی دیوار

تصاویر جالب سه بعدی روی دیوار خانه

ایده 3 بعدی روی دیوار

ایده های سه بعدی برای نقاشی

بازدید : 1,077 بار
دیوارهای سه بعدی اثر هنرمند ایتالیایی! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,170