ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با سازه های خارق العاده و منحصر بفرد سال 2019 میلادی آشنا سازیم. همراه ما باشید.

سازه های هنری و خارق العاده سال 2019

یکی از جاذبه های گردشگری که امروزه روند خود را به میزان زیادی تغییر داده است و سبک و سیاق مدرنیته گرفته است ، ساخت سازه های هنری با معماری مدرن که اکثر آنها شامل اشکال هندسی می باشند ، ساخته می شوند که با ساخته شدن می توانند حتی بر روی اقتصاد هر کشور نیز موثر باشند چرا که قادر به اشتغال زایی خواهند بود.سازه های هنری و خارق العاده سال 2019 + عکس در ایرناکسازه های هنری و خارق العاده سال 2019 + عکس در ایرناک

از این رو اکثر مهندسان و معماران در تلاش هستند تا طرح های مفهومی و مدرنی را طراحی و اجرا کنند که بتواند یکی از خاص ترین و زیباترین سازه های جهان شود و در نهایت قادر به اشتغال زایی و همچنین کمک به اقتصاد کنند. به همین دولت مردها سالانه بودجه های گران قیمتی را برای ساخت چنین پروژه هایی اختصاص می دهند تا بتوانند در جذب گردشگران موثر واقع شوند.

با این حال سالانه شاهد ساخت و ساز تعداد زیادی پروژه های این چنینی هستیم که قطعا خبرهای آنها می توانند بسیار شوکه کننده واقع شوند که برای معرفی آنها می توان لیست های طولانی را ارائه کرد. اما ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با سازه های خارق العاده و منحصر بفرد سال 2019 میلادی آشنا سازیم. همراه ما باشید.

سازه های منحصر به فرد 2019

1- Brasserie 2050

سازه های هنری و خارق العاده سال 2019

اولین سازه ای که در لیست ما قرار دارد ، سازه " Brasserie 2050 " است که یک رستوران واقع در کشور هلند می باشد و توسط تیم " Overtreders W " طراحی و ساخته شده است. از مهم ترین ویژگی های این سازه می توان به طراحی خارق العاده و مدرن آن اشاره کرد که ستون ها برای مقاومت هرچه بیشتر با خرپا مستحکم شده است و به همین دلیل محیطی کاملا مناسب وامن را برای مشتریان به ارمغان آورده اند.


2- The Wave

سازه های هنری و خارق العاده سال 2019

این سازه از طرح موج های دریا الهام گرفته شده است که مجموعه آپارتمان های 5 تایی متصل به یکدیگر می باشند و در آن مجموعه های تفریحی متعددی ساخته شده است. طراحان و اجرا کنندگان این سازه ها " Henning Larsen Architects " می باشند که در کشور دانمارک اجرا شده است که سازه ای کاملا مدرن می باشد.


3- موزه هنری UCCA Dune

سازه های هنری و خارق العاده سال 2019

موزه هنری " UCCA Dune " یکی از جذاب ترین و زیباترین سازه های هنری در کشور چین می باشد که بی شک از هنر معماری مدرن در آن بشدت بکار رفته است و این یکی از دلایل اصلی جذب گردشگران متعدد به این کشور می باشد. این سازه توسط تیم " Open Architecture " ساخته و طراحی شده است که بی شک یکی از بهترین سازه های مدرن و زیبای جهان می باشد.


4- The Ha House

سازه های هنری و خارق العاده سال 2019

طراحی ساختمان ها و خانه ها امروزه روند جدید و منحصر بفردی را در حال دنبال کردن می باشند که بیشتر سلایق و علایق به دلیل پیشرفت تکنولوژی ، تغییر کرده است و اکثر نسل جدید به دنبال سازه های مدرن می باشند و این سازه هنری که تلفیقی از باغ و گیاهان می باشد ، در ویتنام بسیار محبوب و شناخته شده است و توسط تیم معماری " firm Vo Trong Nghia Architects " طراحی و ساخته شده است.


5- The Jameel Arts Centre

سازه های هنری و خارق العاده سال 2019

این سازه هنری ، همانگونه که در تصویر مشاهده می کنید بسیار خاص می باشد که در دبی ساخته شده است که واقعا بسیار منحصر بفرد است که هیچ پنجره ای در آن بکار نرفته است و این یکی از ویژگی های خاص این سازه می باشد. این سازه منحصر بفرد دبی توسط تیم " architecture studio Serie Architects " طراحی و اجرا شده است.


6- The Masa Bakery and Cafe

سازه های هنری و خارق العاده سال 2019

سازه مدرن و منحصر بفردی که مشاهده می کنید ، یک سازه هنری با معماری کاملا بروز می باشد که این روزها تبدیل به یک کافه در کلمبیا شده که با تماشای تصویر این سازه می توانید میزان مهندسی و طراحی بکار رفته در آن را درک کنید. این سازه توسط تیم قدرتمند " firm Studio Cadena " طراحی و ساخته شده است.


7- The Teahouse

سازه های هنری و خارق العاده سال 2019

سازه مدرن و منحصر بفردی که مشاهده می کنید در روستای " Jiuxing " کشور چین طراحی و ساخته شده است که بی شک بسیار مدرن و خاص است که توسط تیم " Hangzhou-based architecture " طراحی و ساخته شده است که آنرا تبدیل به یکی از سازه های مدرن و برتر سال 2019 نمده است.

سازه های هنری و خارق العاده سال 2019 + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,750