اخیرا پروژه عظیم و مدرنی از یک مرگز فرهنگی و گردشگری کشور چین در رسانه ها و صفحات اجتماعی مختلفی رونمایی شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود.

پروژه عظیم و معماری مدرن در چین

بطور کلی هر کشور نسبت به جاذبه های گردشگری، تمدن، سنت های باستانی و... شناخته می شوند و از این رو اکثر مردمان آن جامعه نیز می توانند با استفاده از این موارد، کسب درآمد نمایند و نیازهای اصلی خود را که شامل خوراک، پوشاک و مسکن است را به راحتی برطرف می کنند و در نتیجه می توان به افزایش اشتغال زایی و کاهش افسردگی و نرخ بیکاری نیز اشاره نمود که خبر خوشایندی می باشد!پروژه عظیم و معماری مدرن در چین + عکس در ایرناک پروژه عظیم و معماری مدرن در چین + عکس در ایرناک

با این حال برخی از کشورها دارای سازه های باستانی با معماری خاص خودشان هستند و برخی دیگر نیز در دنیای امروزی در حال ساخت سازه های خاص با معماری نوین و مدرن هستند که در طی این اقدامی می توانند منجر به اشتغال زایی و تبدیل شدن به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری شوند که این موارد خبرهای خوب دیگری نیز در پی خواهند داشت.

برای مثال اخیرا پروژه عظیم و مدرنی از یک مرگز فرهنگی و گردشگری کشور چین در رسانه ها و صفحات اجتماعی مختلفی رونمایی شد که توانست با بازدید و واکنش های مختلفی روبرو شود. جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

پروژه عظیم و معماری مدرن در چین + عکس در ایرناک

پروژه عظیم معماری مدرن که توسط طراح معروف " زاحا حدید " کنار دریاچه میشیهو واقع در شهر چانگشا چین است، اخیرا پرده برداری شد و به عنوان یکی از مراکز فرهنگی هنری چین شناخته شد که دارای طراحی بسیار مدرن و خاصی است که برای هر یک از ما جالب است و ساخت چنین پروژه عظیمی کار بسیار سخت و زمان بری می باشد.

پروژه عظیم و معماری مدرن در چین + عکس در ایرناک

این مجتمع فرهنگی دارای مساحت 115 هزار متر مربعی می باشد که بی شک بسیار بزرگ می باشد و مجتمعی برا برطرف کردن تمام نیازها می باشد. برای مثال می توان به موزه هنری و معاصر چینی، تئاتر، سینما، رستوران و... اشاره نمود که نماینگر تمدن باستانی چین و مردمان چینی می باشد.

پروژه عظیم و معماری مدرن در چین + عکس در ایرناک

با این حال طبق تصاویری که مشاهده می کنید، نمای این مجتمع فرهنگی هنری تکمیل شده است که از شیشه نیز در آن بکار رفته است که طراحی این سازه و یا به عبارتی این مجتمع بسیار خاص و یونیک می باشد و تا به حال چیزی همانند آنرا مشاهده نکرده ایم. همچنین لازم بذکر است که سالن تئاتر این مجموعه دارای گنجایش 1800 نفری می باشد!

بازدید : 989 بار
پروژه عظیم و معماری مدرن در چین + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,640