ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک جدیدترین هتلی که قرار است در سال 2020 میلادی افتتاح شود، را معرفی کنیم که قطعا طراحی بی نظیر و شوکه کننده ای را دارد.

معماری بی نظیر هتل اوپوس دبی!

یکی از مدرن ترین و بروزترین شهرهای جهان به نام دبی می باشد که دبی بزرگترین شهر کشور امارات متحده عربی می باشد که نماد زیبایی و تجمل گرایی می باشد و از پر حاشیه ترین تصاویری که می توان از این شهر لوکس دید ، متعلق به سازه های بسیار بزرگ و زیبای این شهر می باشد یک در سطح جهان بسیار شناخته شده هستند.معماری بی نظیر هتل اوپوس دبی! + عکس در ایرناک معماری بی نظیر هتل اوپوس دبی! + عکس در ایرناک

zaha hadid architects

با این حال این روزها این شهر بزرگ در حال احداث و ساخت سازه های مدرنی می باشد که کم و بیش خبرهای آن را می توان در رسانه های مجازی دید. اما ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک جدیدترین هتلی که قرار است در سال 2020 میلادی افتتاح شود ، را معرفی کنیم که قطعا طراحی بی نظیر و شوکه کننده ای را دارد.

هتل دبی

هتل اوپوس " OPUS HOTEL " واقع در منطقه برج خلیفه دبی است که توسط گروه معماری " ZAHA HADID ARCHITECTS " طراحی شده است و این روزها در مراحل آخر اجرا می باشد و تا حدودی آماده شده است. این هتل با مدیریت " Melia Hotels International " که یکی از هتلداران برجسته جهان می باشد که بیش از 350 هتل را در 39 کشور جهان در حال مدیریت می باشد.

هتل جدید دبی

اوپوس بصورت دو ساختمان جدا از هم ساخته شده است که این جدایی فقط در قسمت وسط بیشتر مشاهده می شود! این به گونه ای است که مکعبی میان این دو ساختمان قرار گرفته است و دارای ارتفاع 71 متری از سطح زمین و عرض 38 متری نیز می باشد. با این حال اوپوس دارای 12 رستوران و مساحت 5202 متری می باشد.

طراحی هتل

همچنین علیرغم طراحی زیبایی که در نمای آن بکار رفته است می توان به طراحی و نمای داخلی آن نیز اشاره کرد که واقعا نهایت زیبایی و جذابیت در آن بکار رفته است و بعد از افتتاح این مجموعه ، یقینا با استقبال شدیدی روبرو خواهد شد.

بازدید : 978 بار
معماری بی نظیر هتل اوپوس دبی! + عکس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,690