این خانه پنج طبقه دارای اتاق هایی می باشد که روی هم چیده شده اند و در مقابل هر گونه حادثه ای می تواند ایستادگی کند! جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

خانه ای با ویوی واقعا ابدی!

امروزه نسبت به میزان پیشرفت دنیای تکنولوژی و فناوری ، اکثر مردم می توانند تنها با استفاده از یک حساب کاربری گوگل و یک اسمارت فون ساده در صفحات مجازی که دائما در حال بروز شدن هستند ، عضو شوند و از خبرها و تازه های هر روز که توسط افراد یا تیم های مختلف رونمایی می شوند ، با مشخصات و اطلاعات کامل آشنا شوند.خانه ای لاکچری با ویوی واقعا ابدی! + عکس در ایرناکخانه ای لاکچری با ویوی واقعا ابدی! + عکس در ایرناک

با این حال از مهم ترین طراحی هایی که امروزه بصورت کاملا ملموسی در دست پیشرفت و رقابت می باشد ، سازه های مدرن و خاصی هستند که مخاطبان فراوانی در اقصی نقاط کره زمین دارند و به همین دلیل ما قصد داریم خانه ای مفهومی یا به عبارتی خانه لاکچری با خارق العاده ترین طراحی و ویو را به شما معرفی کنیم که بی شک از دیدن آن شوکه خواهید شد!

خانه ای لاکچری با ویوی واقعا ابدی! + عکس در ایرناک

دیدن چنین خانه ای ممکن است برای خیلی افراد شگفت انگیز باشد چرا که این خانه پنج طبقه دارای اتاق هایی می باشد که روی هم چیده شده اند و در مقابل هر گونه حادثه ای می تواند ایستادگی کند! جزئیات بیشتر را در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک خواهیم گفت.

طبقه فوقانی راه را به سطح زمین باز می کند ، در حالی که در پایین ترین سطح خانه ، به فضای باز باز می شود که به نظر می رسد در بالای آب شناور است. البته چشم انداز دریا شانس کمی برای کسی که می خواهد نمای ساختمان جلوی را ببیند دارد.

خانه ای لاکچری با ویوی واقعا ابدی! + عکس در ایرناک

این ساختمان منحصر به فرد در حال حاضر یک ایده مفهومی است و توسط معمار شناخته شده ای به نام " کلیف هاوس " طراحی شده که این طرح بیشتر به دلیل این رونمایی شد که بیشتر افراد ثروتمند چنین ایده ای را به سر داشتند و خواستار یک طراحی مطمئن بودند.

طراحان این طرح جالب افزودند : " موقعیت منحصر به فردی به ساکنان چنین خانه هایی داده می شود که می توانند دریا را در زیر خود لمس کنند که ساخت چنین خانه ای کمی سخت و ناهموار می باشد".

خانه ای لاکچری با ویوی واقعا ابدی! + عکس در ایرناک

طراحی این خانه لوکس بسیار جذاب می باشد و ساکنان این خانه از طریق پاگرد و یا آسانسور به سایر طبقات دسترسی کامل داشته باشند و هیچ نگرانی نیز نسبت به پارکینگ نداشته باشند چرا که اولین طبقه مختص پاکینگ می باشد.

با این حال این خانه لوکس و لاکچری یکی از جالب ترین و زیباترین طراحی اخیر بود که توانست در صفحات مجازی به شدت دیده شود و با واکنش های متعددی روبرو شود و با این وجود هنوز تاریخ دقیقی نسبت به ساخت آن و یا قیمت دقیق آن اطلاع رسانی نشده است.

این مطلب مفید بود؟
(1 رای)
20%
خانه ای لاکچری با ویوی واقعا ابدی! + عکس
3.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,140