اگر میخواهید شماره شبای خود را از روی شماره حساب و شماره کارت بدست آورید و یا شماره شبا را به شماره حساب تبدیل کنید با ما همراه باشید.

شماره شبا چیست؟

«شِبا» یا «شماره حساب بانکی ایرانیان» ، به منظور تسهیل و استانداردسازی مبادلات بین بانکی و بین المللی بانک های کشور ، توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مطابق با استاندارد ۱۳۶۱۶-ISO ، تعریف و تبیین شده است؛ در واقع هر شماره حساب یک شمارهٔ شبای یکتا دارد که برای انتقال وجه بین بانکی استفاده می شود. این شماره در ایران با IR شروع شده و پس از آن ۲۴ رقم دیگر قرار می گیرد. شماره شبا در انتقال وجه بین بانکی «پایا» و «ساتنا» نیاز است.دریافت شماره شبا از طریق شماره حساب و شماره کارت در ایرناکدریافت شماره شبا از طریق شماره حساب و شماره کارت در ایرناک

دریافت شماره شبا تمام بانک های ایران

تمامی حساب ها شماره شبا دارند و آن را می توان به صورت اینترنتی یا حضوری از بانک دریافت کرد. در ادامه این مطلب ، لینک دریافت اینترنتی شبای تمام بانک ها آمده است و با کلیک روی هرکدام می توانید به صفحه ی دریافت شبای آن بانک وصل شوید.

دریافت اینترنتی شبای تمام بانک های کشور
دریافت شماره شبا از طریق شماره حساب و شماره کارت
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,330