اگر میخواهید شماره شبای خود را از روی شماره حساب و شماره کارت بدست آورید و یا شماره شبا را به شماره حساب تبدیل کنید با ما همراه باشید.

شماره شبا چیست؟

«شِبا» یا «شماره حساب بانکی ایرانیان»، به‌منظور تسهیل و استانداردسازی مبادلات بین بانکی و بین‌المللی بانک‌های کشور، توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران و مطابق با استاندارد ۱۳۶۱۶-ISO، تعریف و تبیین شده است؛ در واقع هر شماره‌حساب یک شمارهٔ شبای یکتا دارد که برای انتقال وجه بین‌بانکی استفاده می‌شود. این شماره در ایران با IR شروع شده و پس‌ از آن ۲۴ رقم دیگر قرار می‌گیرد. شماره شبا در انتقال وجه بین‌بانکی «پایا» و «ساتنا» نیاز است.دریافت شماره شبا از طریق شماره حساب و شماره کارت در ایرناک دریافت شماره شبا از طریق شماره حساب و شماره کارت در ایرناک

دریافت شماره شبا تمام بانک های ایران

تمامی حساب‌ها شماره شبا دارند و آن را می‌توان به‌صورت اینترنتی یا حضوری از بانک دریافت کرد. در ادامه این مطلب، لینک دریافت اینترنتی شبای تمام بانک‌ها آمده است و با کلیک روی هرکدام می‌توانید به صفحه‌ی دریافت شبای آن بانک وصل شوید.

دریافت اینترنتی شبای تمام بانک‌های کشور
بازدید : 362 بار
دریافت شماره شبا از طریق شماره حساب و شماره کارت
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,130