در ادامه به معرفی انواع روغن صنعتی و کاربرد و خصوصیات آنها از روغن موتور تا روغن کمپرسور و توربین با شما در ایرناک خواهیم بود.

ما قصد داریم در ادامه این مطلب از بخش سرگرمی ایرناک شما را با موتورسیکلت برقی و منحصر بفرد نووس برای انجام کارهای بین شهری آشنا سازیم که استفاده از این دسته از وسایل می توانند در کاهش آلودگی بسیار موثر واقع شوند.

VRF به معنی جریان متغیر مبرد است. منظور از متغیر بودن جریان مبرد این است که در سیستم های تراکمی مانند چیلر تراکمی ، جریان مبرد ورودی به اواپراتور ، همواره مقدار مشخص و ثابتی دارد.

سیستم گرمایش و سرمایش GHP نوعی سیستم تهویه مطبوع مرکزی است که بر پایه سیکل تبرید کار می کند و قوای محرکه کمپرسورهای آن، یک موتور احتراق داخلی گازسوز است که با گاز طبیعی کار می کند.

سیستم گرمایشی و سرمایشی از انواع تاسیسات مکانیکی مهم در هر ساختمانی هستند که باید در انتخاب و تهیه آن ها دقت لازم را داشته باشید.

در ادامه نقشه کشی صنعتی و ساختمانی و تعریف نقشه کشی مهندسی به همراه مثال های کاربردی را مرحله به مرحله و تصویری آموزش خواهیم داد.

رشته مکانیک، رشته پیاده کننده علم فیزیک است چون برای مثال بررسی حرکت خودرو و عوامل موثر بر روی آن برعهده فیزیک است. اما این که چگونه حرکت آن تنظیم گردد بر عهده مکانیک می باشد.

دانستن برخی از مسائل فنی در دیزل میتواند کمک بزرگی برای جلوگیری از خراب شدن دستگاه های دیزل ژنراتور باشد .

صفحه1 از2
کاربران آنلاین : 5,860