حواشی و عکسهای جدید نفیسه روشن و همسرش

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم سینمایی پیشی میشی به کارگردانی حسین قناعت و تهیه کنندگی احمد احمدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

چشم رنگی های زن سینمای ایران اگرچه تعداد کمی دارند اما برای بسیاری از مردم به دلیل زیبایی ظاهری، ستاره شدن در سینما و بازی های جذابی که انجام داده اند به خوبی شناخته شده اند.

این سریال اولین تجربه همکاری نفیسه روشن با حسین سهیلی زاده در نمایش خانگی است که با حضور بازیگرانی سرشناس به زودی مهمان خانه های مخاطبان در نمایش خانگی میشود.

در ادامه با بیوگرافی کامل نفیسه روشن بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی نفیسه روشن با شما در ایرناک خواهیم بود.

نفیسه روشن بعد از بازی در اولین سریالش نقش های متفاوتی را در تلویزیون جلوی دوربین برد که در ادامه این مطلب به چند نمونه از آنها اشاره میکنیم.

اگر مایلید که درباره تاریخ تولد چهره های مشهور ایرانی بیشتر بدانید و دوست دارید که درباره هنرمندان متولد روز بیشتر اطلاعات کسب کنید این مطالب از چهره های ایرناک را از دست ندهید.

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان در غم از دست دادن مادربزرگش به سوگ نشست و با انتشار عکسی این خبر را با همراهانش به اشتراک گذاشت.

نفیسه روشن بازیگر سینما و تلویزیون کشورمان شب گذشته 24 مهر 97 برای تماشای بازی ایران و بولیوی به ورزشگاه آزادی رفت و آرزوی چندین ساله اش برآورده شد.

کاربران آنلاین : 5,140