در این بخش از ایرناک می پردازیم به به معرفی برخی از بازیگران و هنرمندان و سینماگران که به واسطه حضور پدرشان در سینما وارد حرفه‌شان شده‌اند که بسیاری از آنها با موفقیت در کارشان هویت مستقلی پیدا کرده‌اند.

در کنار بازیگرانی که نقش مادر را در سینما بازی کرده و می‌کنند، سینماگرانی هم هستند که فرزندانشان در حوزه‌های مختلف سینما فعالیت دارند و بسیاری از آنها به واسطه‌ی فعالیت‌ هنری مادرشان وارد حرفه‌شان شده‌اند.

در ادامه با معرفی بازیگران نمایش یه گاز کوچولو به کارگردانی فقیهه سلطانی و تهیه کنندگی مهدی خان احمدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل سیاوش اسعدی کارگردان و فیلم‌نامه‌نویس سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی با همسرش نورا و پسرش اوستا و فیلمشناسی سیاوش اسعدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل نورا هاشمی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی نورا هاشمی با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل گلاب آدینه بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی گلاب آدینه با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل مهدی هاشمی بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی و ماجرای ازدواج دوم مهدی هاشمی با شما در ایرناک خواهیم بود.

کاربران آنلاین : 2,650