با وجود این که این پوشک ها ارزان ترند و سازگاری بیشتری نسبت به پوشک های یک بار مصرف با محیط زیست دارند اما معایبی هم دارند که لازم است قبل از آن که تصمیم به استفاده از آن برای کودکتان بگیرید‎ به آن ها توجه کنید.

در ادامه با آموزش کامل شستن نوزاد بعد از مدفوع و نکات مهم تمیز کزدن آلت تناسلی نوزاد دختر و پسر پس از مدفوع کردن با شما در ایرناک خواهیم بود.

یکی از کارهای هر روزه مادرانی که نوزاد و کودک زیر 2 سال دارند تعویض پوشک بچه است که هرچند به نظر کار ساده ای است نیاز به آگاهی هایی در مورد روش صحیح انجام آن خواهند داشت.

ما در این قسمت از نکات تغذیه کودک در ایرناک، تصمیم گرفتیم که بفهمیم چگونه به کودک مان یاد دهیم تا غذای سالم بخورد و غذاهایی که به ظاهر سالم هستند اما در حقیقت برایشان مضر است را نخورند.

بسیاری از زنان نگران این موضوع هستند که یکی از سینه های آن ها بعد از اینکه شیردهی را متوقف می کنند، کوچکتر به نظر می رسد و با توجه به این موضوع، احتمالا ً از خودتان پرسیده اید که چگونه از سینه ها در طول دوران شیردهی مراقبت کنید.

سوپ بروکلی برای نوزاد و کودک و دستور و روش تهیه این پیش غذای عالی و مجلسی به همراه نکات ، ترفندها و فوت و فن و زمان مورد نیاز برای پخت سوپ بروکلی برای نوزاد و کودک را در آشپزخانه ایرناک به شما آموزش خواهیم داد.

لکه های مغولی لکه های قهوه ای رنگی هستند که روی پوست بدن نوزادان ایجاد می شوند و بیشتر در بین نوزادان سیاه پوست رواج دارند.

در ادامه این بخش از بارداری و نوزاد ایرناک قصد داریم نکات مهمی در مورد فرم سر نوزاد مطرح کنیم که برای مادران جوان و کم تجربه بسیار کاربردی خواهد بود.

صفحه1 از11
کاربران آنلاین : 6,930