نوید محمدزاده برای بازی در فیلم متری شیش و نیم به کارگردانی سعید روستایی و محسن تنابنده برای بازی در فیلم شکستن همزمان بیست استخوان به کارگردانی جمشید محمودی نامزد کسب جایزه در سیزدهمین دوره جوایز آسیا پاسیفیک شدند.

در دومین دوره آکادمی سینما سینما به دبیری کیوان کثیریان برگزیده های بخش های مختلف این جشن معرفی شدند و تندیس مهر گیاه که تندیس ویژه این مراسم است به آنها اهدا شد.

اولین خبرها از سریال قورباغه اردیبهشت ماه امسال منتشر شد و بعد از گذشت حدود دو ماه اولین عکس از دو بازیگر این سریال نمایش خانگی به اشتراک گذاشته شد.

مروری بر پوشش و تیپ های عجیب و متفاوت بازیگران در چند مراسم اکران فیلم داشته ایم که حتما برایتان جالب خواهد بود.

در ادامه با معرفی بازیگران و عکسهای جدید نمایش مرد بالشی به کارگردانی علی سرابی و نویسندگی مارتین مک دونا با حضور چهره های سرشناس با شما در ایرناک خواهیم بود.

مراسم اکران خصوصی فیلم سینمایی سرخ پوست شب گذشته در پردیس سینمایی چارسو با حضور عوامل و بازیگران سرشناس این فیلم سینمایی برگزار شد که در ادامه تصاویری از آن را مشاهده میکنید.

نوید محمدزاده یکی از بازیگران و پرکار این روزها سینما است که در چند سال حضور در دنیای هنر توانست هنر بازیگری اش را در معرض دید همه قرار دهد و از پس نقش های متفاوتش به خوبی برآید.

. نوید محمدزاده این بار با انتشار عکسی از برد پیت و لئوناردو دی کاپریو در فوتوکال جشنواره فیلم کن به منتقدانش پاسخ داد.

صفحه1 از5
کاربران آنلاین : 4,010