در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال کرگدن با پانته آ پناهی ها ، بانیپال شومون، سارا بهرامی و دیگر چهره های سرشناس دنیای هنر با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران "فیلم سمفونی نهم" یکی از 22 فیلم راه یافته به بخش سودای سیمرغ سی و هفتمین جشنوراه فیلم فجر با شما در ایرناک خواهیم بود.

اسرافیل فیلمی به کارگردانی آیدا پناهنده و نویسندگی ارسلان امیری و آیدا پناهنده و تهیه کنندگی مستانه مهاجر محصول سال ۱۳۹۵ است.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران فیلم دست انداز به کارگردانی کمال تبریزی و به تهیه کنندگی محمد آفریده با شما در ایرناک خواهیم بود.

باران کوثری بازیگر و سهیل بیرقی کارگردان کشورمان برای اکران فیلم سینمایی عرق سرد در فرانسه راهی این کشور شدند.

بازیگرانی زیادی از زمان های دور تا امروز در فیلم ها و سریال ها به ایفای نقش در کسوت خبرنگاری پرداخته اند که از جمله آنها میتوان به مریلا زارعی و امیر جعفری اشاره کرد.

صفحه رسمی فیلم سینمایی طلا با انتشار عکس هایی از گریم هدی زین العابدین و مهرداد صدیقیان در این فیلم سینمایی به کارگردانی پرویز شهبازی رونمایی کرد.

سلکشنی از زیباترین مانتو ، پالتو های هدی زین العابدین و پوشش این بازیگر زن ایرانی شیک پوش را در آتلیه ها و جشنواره های داخلی و خارجی خواهید دید.

صفحه1 از2
کاربران آنلاین : 4,360