هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر این روزها به دبیری هاشم میرزاخانی در پردیس ملت برگزار شد. تصاویری از حضور هنرمندان در این جشنواره در پردیس ملت را ببینید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال قورباغه ، اولین سریال هومن سیدی در مقام کارگردان در نمایش خانگی با حضور چهره های سرشناس سینما و تلویزیون با شما در ایرناک خواهیم بود.

نرگس آبیار ، فرهاد اصلانی ، بهرام توکلی ، امین حیایی ، هومن سیدی ، الناز شاکردوست ، جواد عزتی ، رضا عطاران ، نوید محمدزاده و پیمان معادی 10 چهره برتر سینمایی سال 97 بودند که از سوی برنامه حالا خورشید انتخاب شدند.

در ادامه با معرفی بازیگران فیلم مغزهای کوچک زنگ زده به همراه عکسهای بازیگران و عوامل این فیلم با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل هومن سیدی بازیگر ، کارگردان و فیلمنامه نویس سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی هومن سیدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

امروز 8 آذر همزمان با سالروز تولد هومن سیدی و سروش صحت و سالروز درگذشت محمد زرین دست از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه با بیوگرافی کوتاهی بیشتر با آنها آشنا میشوید.

هومن سیدی کارگردان فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده با انتشار پستی به تمجید از فرهاد اصلانی ، نوید محمدزاده و نوید پورفرج سه بازیگر کرد تبار فیلمش پرداخت.

در این مطلب اشاره ای به بازیگرانی که ازدواج مجدد داشته اند از بهاره رهنما تا هومن سیدی و رامبد جوان داشته ایم که توصیه میکنیم تا پایان مطلب همراه ما باشید.

صفحه1 از3
کاربران آنلاین : 3,650