هومن سیدی را اغلب مردم با اولین سریال تلویزیونی اش یعنی راه بی پایان می شناسند. منصور سریال راه بی پایان در اولین تجربه تلویزیونی اش بازیگر این سریال شد و بعد از چند تجربه سینمایی و تلویزیونی کارگردانی در سینما را آغاز کرد.

هفتمین جشنواره بین المللی فیلم شهر این روزها به دبیری هاشم میرزاخانی در پردیس ملت برگزار شد. تصاویری از حضور هنرمندان در این جشنواره در پردیس ملت را ببینید.

در ادامه با خلاصه داستان و عکس بازیگران سریال قورباغه ، اولین سریال هومن سیدی در مقام کارگردان در نمایش خانگی با حضور چهره های سرشناس سینما و تلویزیون با شما در ایرناک خواهیم بود.

نرگس آبیار ، فرهاد اصلانی ، بهرام توکلی ، امین حیایی ، هومن سیدی ، الناز شاکردوست ، جواد عزتی ، رضا عطاران ، نوید محمدزاده و پیمان معادی 10 چهره برتر سینمایی سال 97 بودند که از سوی برنامه حالا خورشید انتخاب شدند.

در ادامه با معرفی بازیگران فیلم مغزهای کوچک زنگ زده به همراه عکسهای بازیگران و عوامل این فیلم با شما در ایرناک خواهیم بود.

در ادامه با بیوگرافی کامل هومن سیدی بازیگر ، کارگردان و فیلمنامه نویس سینما ، تئاتر و تلویزیون به همراه عکس های خانوادگی و فیلمشناسی هومن سیدی با شما در ایرناک خواهیم بود.

شاید برای شما هم جالب باشد که با چهره های مشهور ایرانی متولد و درگذشته امروز 8 آذر بیشتر آشنا شوید ، پس تا پایان مطلب همراه ما باشید.

هومن سیدی کارگردان فیلم سینمایی مغزهای کوچک زنگ زده با انتشار پستی به تمجید از فرهاد اصلانی ، نوید محمدزاده و نوید پورفرج سه بازیگر کرد تبار فیلمش پرداخت.

صفحه1 از4
کاربران آنلاین : 3,740