در ادامه با بیوگرافی کامل جونیور براندائو بازیکن فوتبال برزیلی پرسپولیس به همراه عکس های خانوادگی و افتخارات جونیور براندائو با شما در ایرناک خواهیم بود.

زندگینامه جونیور براندائو و همسرش(Júnior Brandão)

  • نام اصلی : جونیور براندائو
  • نام مستعار : جونینیو
  • متولد : 7 ژانویه 1995 برزیل
  • زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
  • پست : مهاجم
  • باشگاه : پرسپولیس
  • قد : 187 سانتیمتر

بیوگرافی کامل جونیور براندائو

جونیور براندائو متولد 7 ژانویه 1995 در برزیل بازیکن فوتبال برزیلی پرسپولیس است.جونیور براندائو | بیوگرافی جونیور براندائو و همسرش در ایرناکجونیور براندائو | بیوگرافی جونیور براندائو و همسرش در ایرناک

جونیور برانداو - Júnior Brandão

جونیور برانداو - Júnior Brandão

جونیور براندائو مهاجم برزیلی که در زمان توافق با پرسپولیس گفت : بازیکن بعدی پرسپولیس هستم که برای هواداران و این تیم گل های زیادی به ثمر خواهم رساند.

زمان عقد قرارداد مهاجم برزیلی پرسپولیس

جونیور براندائو مهاجم برزیلی برای عقد قرار داد با باشگاه پرسپولیس به توافق رسیده و قرار است این بازیکن روز یکشنبه ( 27 مرداد ) وارد ایران شود و در صورت موفقیت در آزمایش های پزشکی در ترکیب تیم پرسپولیس قرار گیرد.

اولین پیام جونیور براندائو به هواداران پرسپولیس

وی پیرامون سفر به ایران در پیامی که امروز جمعه برای هواداران پرسپولیس منتشر کرده ، گفت : سلام به هواداران پرسپولیس ، من این جا هستم تا به شما بگویم که یکشنبه به تهران خواهم آمد و بازیکن بازیکن بعدی پرسپولیس ، من هستم و برای شما گل های زیادی خواهم زد.

جونیور برانداو مهاجم جدید پرسپولیس تهران

کری خوانی جونیور براندائو مهاجم برزیلی پرسپولیس

جونیور براندائو بازیکن برزیلی پرسپولیس

جونیور براندائو مهاجم 24 ساله برزیلی درحالی وعده گل های زیاد را برای این تیم پرطرفدار پایتخت داده است که از سال 2015 تا 29 مه 2019 در 59 مسابقه به میدان رفته است و فقط 15 گل به ثمر رسانده که آمار جالبی برای یک مهاجم محسوب نمی شود.

همچنین او که به عضویت تیم لودوگورتس درآمده بود ، نتوانست در لیگ بلغارستان عملکرد موفقی ارائه دهد تا به صورت قرضی به تیم گویان برزیل بازگشت او در این تیم هم چهره موفقی در گلزنی از خود نشان نداد.

عکسهای اینستاگرام جونیور براندائو

عکسهای اینستاگرام جونیور براندائو

وضعیت ازدواج و همسر جونیور براندائو

او ازدواج کرده و متاهل است و در سال 98 صاحب فرزند شده است.

جونیور براندائو و همسرش و فرزندش

جونیور براندائو و همسرش و فرزندش

بازیکن یوونتوس

این بازیکن فوتبال حرفه ای خود را از ۱۹ سالگی در تیم یوونتوس برزیل آغاز کرد و در اولین فصل موفق به ثبت ۱۰گل در ۱۳ بازی شد. این بازیکن ماجراجو که طی مدت کوتاه با تغییر چند تیم در لیگ برزیل ، در نهایت در فصل گذشته با مبلغ قابل توجه یک و نیم میلیون یورویی به تیم لودوگورتس واگذار شد. این بازیکن در حال حاضر در تیم گویاس حضور دارد و طبق اخبار منتشر شده این هفته وارد تهران خواهد شد و باید دید در تجربه جدیدش موفق به جلب رضایت این باشگاه برای عقد قرارداد و موفقیت در این تیم خواهد شد یا خیر.

جدول عملکرد جونیور براندائو
باشگاه های حرفه ای*
سال ها باشگاه ها بازی (گل)
۲۰۱۵ Juventus-SC ۱۳ (۱)
۲۰۱۵ Ypiranga-RS ۳ (۰)
۲۰۱۶ Boa Esporte ۰ (۰)
۲۰۱۶ Ferroviária ۰ (۰)
۲۰۱۷ Novo Hamburgo ۶ (۰)
۲۰۱۷ Primavera ۱ (۰)
۲۰۱۸ Iporá ۶ (۱)
۲۰۱۸ Atlético Goianiense ۱۸ (۹)
۲۰۱۸ لودوگورتس رازگراد بی ۶ (۴)
۲۰۱۸ باشگاه فوتبال لودوگورتس رازگراد ۰ (۰)
۲۰۱۹ Goiás (قرضی) ۶ (۰)

منابع : ایرناک | جونیور براندائو اینستاگرام/ جونیور براندائو فیسبوک/ صفحه شخصی جونیور براندائو / جونیور براندائو ویکی پدیا/ جونیور براندائو تلگرام

جونیور براندائو | بیوگرافی جونیور براندائو و همسرش
3.5
out of
5
(
8
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,390