در ادامه با بیوگرافی کامل فرامرز خودنگاه داور ، وزنه‌بردار و بدنساز به همراه عکس های خانوادگی و افتخارات فرامرز خودنگاه داور قویترین مردان ایران با شما در ایرناک خواهیم بود.

زندگینامه فرامرز خودنگاه و همسرش(Faramarz Khodnegah)

  • نام اصلی : فرامرز خودنگاه
  • متولد : 1345 تهران
  • زمینه فعالیت : وزنه‌برداری و بدنسازی
  • پیشه : وزنه‌بردار و بدنساز
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت :

بیوگرافی کامل فرامرز خودنگاه

فرامرز خودنگار متولد ۱۳۴۵ در تهران وزنه‌بردار ، داور بین المللی و بدنساز ایرانی‌ است.فرامرز خودنگاه | بیوگرافی و عکسهای فرامرز خودنگار و همسرش در ایرناک فرامرز خودنگاه | بیوگرافی و عکسهای فرامرز خودنگار و همسرش در ایرناک

فرامرز خودنگاه داور بین المللی

فرامرز خودنگاه داور بین المللی

شروع فعالیت

او ورزش را با وزنه‌برداری شروع کرد و به المپیک بارسلون نیز راه یافت اما به دلیل بیماری آپاندیس از شرکت در المپیک بازماند و پس از آن به بدنسازی و پاورلیفتینگ روی آورد.

فرامرز خودنگاه

فرامرز خودنگاه

داور قویترین مردان ایران

وی به مدت دو سال سرمربی تیم ملی پاورلیفتینگ و یک سال و نیم سرمربی تیم ملی پاورلیفتینگ جانبازان بود. او داور مسابقات مردان آهنین، وزنه‌برداری و پاورلیفتینگ است.

فرامرز خودنگاه ، آیدین خطایی و رامین فرج نژاد

فرامرز خودنگاه ، آیدین خطایی و رامین فرج نژاد

وضعیت ازدواج و همسر فرامرز خودنگاه

از وضعیت ازدواج و همسر فرامرز خودنگاه اطلاعات دقیقی در دست نیست.

وضعیت ازدواج و همسر فرامرز خودنگاه

زندگینامه فرامرز خودنگاه و همسرش

حواشی با برادران فاطمی و ملکی

بعضی از ورزشکاران مانند محراب فاطمی و مجتبی ملکی وی را فاقد سابقه و افتخار ورزشی و همچنین فاقد کارت داوری بین‌المللی دانسته‌اند.

عکسهای شخصی فرامرز خودنگاه

عکسهای شخصی فرامرز خودنگاه

گفته های محراب فاطمی درباره خودنگاه

همه ورزشکارهای خوب، زمانش که می رسد خودشان مانند تمامی رشته های دیگر از این ورزش خداحافظی می کنند و می روند اما فرامرز خودنگاه با اینکه نه خودش چیزی از این مسابقات سر در می آورد و نه سابقه و افتخار ورزشی دارد هنوز که هنوز است داور این مسابقات است. من بدون شوخی فکر کنم ایشان در عمرشان وزنه ای بیشتر از 30 کیلوگرم بلند نکرده باشد در عین حال با اختلاف انداختن بین ما ورزشکارها و تفرقه افکنی خود را بالا نگه داشته است.

فرامرز خودنگاه و مهراب فاطمی

فرامرز خودنگاه و مهراب فاطمی

این آقا ژنتیکی چاق هستند و اصلا هیکل ورزشکاری ندارند و اگر همین الان کتش را دربیاورد همه چربی هایش بیرون میزند . مردم دیگر حتی از قیافه تکراری اش هم خسته شده اند و همیشه به ما می گویند که چرا خودمان مسابقات را داوری نمی کنیم؟

افتخارات فرامرز خودنگاه

افتخارات فرامرز خودنگاه

گفته های مهدی فاطمی درباره خودنگاه

این آقا آن اوایل که با هم رفیق بودیم به وسیل من و محراب و با تایید ما به عنوان داور به فدراسیون معرفی شد و بعد از حضور مستمر و رفت و آمدهای گوناگون توانست جای پای خود را محکم کند اما بعد که کم کم دید محراب در چند دوره قهرمان شده است و ممکن است بعدا ریاست کمیته داوران را بر عهده بگیرد آرام آرام به تفرقه میان ورزشکاران مبادرت کرد.

آیدین خطایی ، محمدرضا فتاح حسینی و فرامرز خودنگاه

آیدین خطایی ، محمدرضا فتاح حسینی و فرامرز خودنگاه

عکسهای اینستاگرام فرامرز خودنگاه

عکسهای اینستاگرام فرامرز خودنگاه

ماشین فرامرز خودنگاه

ماشین فرامرز خودنگاه


منابع : ایرناک | فرامرز خودنگاه اینستاگرام/ فرامرز خودنگاه فیسبوک/ صفحه شخصی فرامرز خودنگاه / فرامرز خودنگاه ویکی پدیا/ فرامرز خودنگاه تلگرام

بازدید : 5,576 بار
فرامرز خودنگاه | بیوگرافی و عکسهای فرامرز خودنگار و همسرش
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,590