در ادامه با بیوگرافی کامل محمد بلبلی فوتبالیست ایرانی به همراه عکس های خانوادگی و سوابق و باشگاه های محمد بلبلی با شما در ایرناک خواهیم بود.

زندگینامه محمد بلبلی و همسرش(Mohammad Bolboli)

  • نام اصلی : محمد بلبلی
  • متولد : 21 دی 1376 فریدون کنار
  • زمینه فعالیت : فوتبال
  • پیشه : فوتبالیست
  • پست : وینگر (میانی)
  • مدرک تحصیلی :
  • سالهای فعالیت : 1383 تاکنون
  • قد : 173 سانتی متر

بیوگرافی کامل محمد بلبلی

محمد بلبلی متولد 21 دی 1376 در فریدون کنار ، بازیکن فوتبال اهل ایران است.بیوگرافی محمد بلبلی فوتبالیست و همسرش + زندگینامه و عکس در ایرناکبیوگرافی محمد بلبلی فوتبالیست و همسرش + زندگینامه و عکس در ایرناک

محمد بلبلی - Mohammad Bolboli

محمد بلبلی - Mohammad Bolboli

قد محمد بلبلی 173 سانتی متر است و در پست وینگر (میانی) بازی می کند ، زندگی سختی داشته و از کارگری به سطح اول فوتبال ایران رسیده و حالا در استقلال تهران بازی می کند.

شروع فوتبال از 7 سالگی

در محله فیروز آباد ، فریدونکنار بزرگ شده است.

از سال 1383 که 7 ساله شد وارد مدرسه فوتبال دانش شد و از آنجا شروع به بازی کرد ، سپس مدتی هم در مدرسه فوتبال درخشان حضور داشت.

بیوگرافی و زندگینامه محمد بلبلی

بیوگرافی و زندگینامه محمد بلبلی

مهاجرت به تهران و ورود به سایپا

از سال 94 به تهران آمد و در جوانان باشگاه داماش پارسه حاضر شد دو سال در این تیم بود تا اینکه سال 96 با عقد قراردادی به پایه های سایپا پیوست.

حمایت مادر و کارگری

تنها حامی کودکی ام مادرم است ، او سالهاست برایم هم مادری کرده و هم پدری و بزرگترین حامی ام در زندگی بود.

وقتی به تهران رفتم مجبور بودم برای تامین هزینه ها و کمک به خانواده کار کنم ، چون دریافتی از باشگاه نداشتم ، به همین خاطر مدتی در یک شرکت باربر کار کردم.

کارمان این بود که محموله ها را جا به جا کنیم و روی تریلی های 18 چرخ بچینیم ، بخشی از درامدم را برای خانواده ارسال می کردم تا اینکه وارد باشگاه سایپا شدم.

عکسهای شخصی محمد بلبلی

عکسهای شخصی محمد بلبلی

اخراج توسط علی دایی

در سال 96 یکسالی در سایپا بودم و حتی با بزرگسالان هم تمرین کردم اما علی آقا روزی برای بازیکنان جوان بازی گذاشت و متاسفانه در این بازی عملکرد ضعیفی داشتم.

به همین خاطر علی دایی در پایان تمرین اعلام کرد مرا نمی خواهند.

محمد بلبلی فوتبالیست

محمد بلبلی فوتبالیست

حضور در تیم علی کریمی

بعد از پاسخ منفی دایی از باشگاه سایپا رضایت نامه گرفت و مدتی بعد در تست تیم سپیدرود در تهران حاضر شد تا اینکه بعد از دو سه روز از علی کریمی نمره قبولی گرفت.

در نهایت به رشت رفت و با این باشگاه قرارداد امضا کرد. وی نخستین بازی خود را برای سپیدرود در بهمن ۱۳۹۷ مقابل سپاهان انجام داد.

عکسهای محمد بلبلی بازیکن فوتبال

عکسهای محمد بلبلی بازیکن فوتبال

ورود به استقلال

محمد بلبلی بعد از یکسال حضور در سپیدرود 2 تیر 98 با قرارداد 4 ساله به استقلال تهران پیوست ، این درحالی بود که پرسپولیس نیز خواهان به خدمت گرفتن وی بود.

وضعیت ازدواج و همسر محمد بلبلی

از وضعیت ازدواج و همسر محمد بلبلی اطلاعات دقیقی در دست نیست.

عکسهای جدید محمد بلبلی

زندگی شخصی عکسهای جدید محمد بلبلی

تلاش برای لیگ جزیره

دوست دارم روزی در لیگ جزیره بازی کنم ، تلاش می کنم تا روزی در لیگ برتر انگلیس بازی کنم و خیلی امیدوارم روزی به این آرزوی خود برسم.

استراماچونی فوق العاده است

آندره آ استراماچونی ثابت کردند که بار فنی بسیار خوبی دارند.

قطعا کسی که در تیم بزرگی مثل اینترمیلان ایتالیا سرمربیگری کرده توانایی های فوق العاده ای دارد ، من هم خوشحالم که این شانس را پیدا کردم که با ایشان کار کنم.

عکسهای اینستاگرام محمد بلبلی

عکسهای اینستاگرام محمد بلبلی


منابع : ایرناک | محمد بلبلی اینستاگرام/ محمد بلبلی فیسبوک/ صفحه شخصی محمد بلبلی / محمد بلبلی ویکی پدیا/ محمد بلبلی تلگرام
بیوگرافی محمد بلبلی فوتبالیست و همسرش + زندگینامه و عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,750