در ادامه با بیوگرافی نوید محمدی کاراته کا جوان ایران و دارنده مدال طلای المپیک جوانان 2018 و علت مرگ او با شما در ایرناک خواهیم بود.

بیوگرافی و علت درگذشت نوید محمدی

«نوید محمدی» کاراته کا جوان ایران و دارنده مدال طلای المپیک جوانان 2018 بر اثر تصادف جان خود را از دست داد.بیوگرافی نوید محمدی کاراته کا و قهرمان المپیک + علت مرگ در ایرناکبیوگرافی نوید محمدی کاراته کا و قهرمان المپیک + علت مرگ در ایرناک

نوید محمدی

درگذشت نوید محمدی کاراته کار جوان ایران

بیوگرافی نوید محمدی

وی از ورزشکاران حرفه ای کاراته تیم ملی ایران بود که در شهر شیراز متولد شده است.

از زمانیکه کودک بود علاقه بسیار زیادی به ورزش های رزمی داشت و توسط پدرش یکی از پیشکسوتان کاراته بود تعالیم رزمی و کاراته را فرا گرفت.

موفق شد به تیم ملی جوانان دعوت شود و مدال طلا را برای تیم ملی ایران در المپیک ۲۰۱۸ به دست آورد.

محمدی که سال گذشته با عملکردی درخشان به مدال طلای بازی های المپیک جوانان در آرژانتین دست یافت ، بامداد امروز (پنجشنبه) بر اثر تصادف در تونل کوهسار درگذشت.

کسب مدال طلای نوجوانان آسیا ، مدال نقره جوانان آسیا ، طلای کاپ آزاد جهانی رومانی ، نقره جوانان جهان ، 2 مدال طلای مسابقات بین المللی کاپ ایران زمین ، یک مدال طلا ، یک نقره و یک برنز مسابقات بین المللی ارومیه از افتخارات این کاراته کا جوان کشورمان بود.

شروع فعالیت در رشته کاراته

من با حمایت های این دو عزیز در کنار عموهای دیگرم محمد مهدی محمدی که از داوران برجسته کاراته استان می باشد به طور مستمر به این ورزش ادامه دادم

از سال ۸۶ زیر نظر پدرم محمد هادی محمدی اغاز کردم و از سال ۱۳۹۳ به صورت مستمر در ارود های تیم ملی حاضر بوده ام.

عکسهای نوید محمدی

عکسهای نوید محمدی

وظیفه خود می دانم فقدان این ورزشکار برجسته کشورمان را که بی تردید برای خانواده کاراته ضایعه جبران ناپذیری است به جامعه ورزش ، خانواده و بستگان مرحوم نوید محمدی تسلیت عرض کرده و برای ایشان رضوان الهی را طلب می کنم.

محمدی سال گذشته اولین طلای تاریخ کاراته ایران در المپیک را کسب کرد.

مدال ها و افتخارات

نوید محمدی تاکنون مدال های رنگا رنگ زیادی را در کارنامه ورزشی خود دارد که از جمله : طلای نوجوانان آسیا ، مدال نقره جوانان آسیا ، مدال طلای کاپ آزاد جهانی رومانی ، مدال نقره جوانان جهان و کسب سهمیه المپیک ، ۲ مدال طلای مسابقات بین المللی کاپ ایران زمین ، یک مدال طلا یک نقره و یک برنز مسابقات بین الملی ارومیه از افتخارات این ورزشکار شیرازی بوده است.

  • مدال طلای نوجوانان آسیا
  • مدال نقره جوانان آسیا
  • مدال طلای کاپ آزاد جهانی رومانی
  • مدال نقره جوانان جهان و کسب سهمیه المپیک
  • ۲ مدال طلای مسابقات بین الملی کاپ ایران زمین
  • یک طلا و یک نقره و یک برنز مسابقات بین الملی ارومیه
  • ۲ طلا ۱ نقره و یک برنز رقابت های قهرمانی کشور
  • مدال طلای المپیک آرژانتین
علت مرگ

نوید محمدی که از مدال آوران سرشناس کاراته محسوب می شود که متاسفانه در ۱۶ خردادماه ۱۳۹۸ در جاده کوهسار جان به جان آفرین تسلیم کرد و درگذشت.

افتخارات نوید محمدی

افتخارات نوید محمدی

این مطلب مفید بود؟
(6 رای)
93.4%
بیوگرافی نوید محمدی کاراته کا و قهرمان المپیک + علت مرگ
4.7
out of
5
(
7
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,220