کامبیز دیرباز بازیگر سریال شرایط خاص در واکنش به خداحافظی بهداد سلیمی از دنیای کشتی عکس و متنی را در اینستاگرامش منتشر کرد.

عکس العمل بازیگر سینما به خداحافظی بهداد سلیمی

کامبیز دیرباز بازیگر سینما و تلویزیون با انتشار عکسی از بهداد سلیمی کشتی گیر خوب کشورمان به خداحافظی قهرمان کشتی جهان واکنش نشان داد.خداحافظی بهداد سلیمی و واکنش کامبیز دیرباز + اینستاپست در ایرناکخداحافظی بهداد سلیمی و واکنش کامبیز دیرباز + اینستاپست در ایرناک

کامبیز دیرباز بازیگر اخراجی ها در تازه ترین اینستاپست خود نوشت :

خدا حافظت باشه پهلوان بهداد

عکسهای کامبیز دیرباز

واکنش بازیگر سینما به خداحافظی بهدا سلیمی از کشتی

از تازه ترین کارهای کامبیز دیرباز می توان به مجموعه نمایشی 13 شمالی و مجموعه شرایط خاص اشاره کرد.

کامبیز دیرباز در مسابقه 13 شمالی

این مسابقه بین دو گروه از بازیگران چهره مرد و زن است که در گروه آقایان کامبیز دیرباز ، محمدرضا هدایتی ، امیرحسین آرمان ، هادی کاظمی و در گروه خانم ها ، سحر قریشی ، لیلا اوتادی ، سمانه پاکدل و بهاره افشاری حضور دارند.

سریال شرایط خاص

کامبیز دیرباز و هادی کاظمی در 13 شمالی

کامبیز دیرباز در مجموعه شرایط خاص

سریال تلویزیونی شرایط خاص به کارگردانی وحید امیرخانی و تهیه کنندگی سیدمرتضی فاطمی به زودی از شبکه سه سیما پخش خواهد شد. تازه ترین سریال کمدی تلویزیون ، مجموعه ای پربازیگر و پرلوکیشن است که در بیش از 100 لوکیشن اصلی و فرعی در تهران و حومه جلوی دوربین رفته است.

کامبیز دیرباز در 13 شمالی

کامبیز دیرباز در شرایط خاص

شرایط خاص که نگارش فیلمنامه آن برعهده حسین تراب نژاد و احسان لطفیان بوده ، یک کمدی قصه گوی موقعیت است که در گروه فیلم و سریال «شبکه سه سیما» تولید شده است. این سریال نگاهی گذرا به دفاع مقدس دارد و مضامین اجتماعی با زبانی طنز در آن طرح می شود.

 اینستاگرام کامبیز دیرباز

بهرام افشاری و کامبیز دیرباز در سریال شرایط خاص

  • تاریخ: سه شنبه, 06 شهریور 1397
خداحافظی بهداد سلیمی و واکنش کامبیز دیرباز + اینستاپست
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,620