مصرف مشروبات الکلی و فحاشی پارک میونگ سرمربی کره ای تیم ملی تیراندازی با کمان صحت دارد؟

فحاشی مربی کره ای تیم ملی تیراندازی با کمان ایران

پارک میونگ سرمربی کره ای تیم ملی تیراندازی با کمان در حالی با کارنامه ای نه چندان قابل قبول و ناکامی های مداوم ملی پوشان ریکرو در مسابقات آسیایی و جهانی ، به کار خود ادامه می دهد که مشکلات وی در این روزها عرصه را بر کمانداران تنگ کرده و ابعاد جدیدی از رفتار نامتعارف وی از سوی ملی پوشان بیان شده است.مصرف مشروبات الکلی و فحاشی مربی تیم ملی ایران؟! در ایرناکمصرف مشروبات الکلی و فحاشی مربی تیم ملی ایران؟! در ایرناک

بعد از اظهار نظر وحید بهدانی مبنی بر استفاده این مربی از مشروبات الکلی ، راحله خیرالله زاده ورزی مربی پیشین تیم ملی و یکی دیگر از اعضای تیم ملی که تمایلی به نامش نداشت این موضوع را تایید و اعلام کردند پارک میونگ مشروبات الکلی استفاده و فحاشی می کند.

در واقع چند عضو تیم ملی به این نکته اشاره کرده اند که مربی کره ای تیم ملی تیروکمان رفتاری نامتعارف داشته است. با وجود گذشت چند روز از این ماجرا اما وزارت ورزش و جوانان سکوت کرده و هیچ واکنشی به این موضوع نشان نداده و دبیر فدراسیون هم این ادعا را رد کرده است.

اگر چنین است چرا وزارت ورزش به عنوان متولی ورزش ایران سکوت کرده و اعلام نمی کند که کدام ادعا درست است؛ صحبت ورزشکاران یا اظهارات دبیر فدراسیون؟


تاریخ : 97/01/27

tabnak

مصرف مشروبات الکلی و فحاشی مربی تیم ملی ایران؟!
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,250