پس از برگزاری قرعه کشی تیم های حاضر در مرحله دوم جام حذفی فوتبال کشور حریفان خود را شناختند.

برنامه مرحله دوم جام حذفی فوتبال ایران

دومین مرحله از جام حذفی فوتبال ایران فصل 98-99 از شنبه 9 شهریور ماه 1398 آغاز خواهد شد و بنابر این برنامه این مسابقات اعلام شد.برنامه مرحله دوم جام حذفی فوتبال ایران در ایرناکبرنامه مرحله دوم جام حذفی فوتبال ایران در ایرناک

مراسم قرعه کشی مرحله دوم جام حذفی با حضور سعید فتاحی مدیر مسابقات سازمان لیگ ، امیرحسین روشنک مسئول جام حذفی ، امیر حسین فراهانی مسئول لیگ دسته سه و شمار اندکی از نمایندگان تیم ها در سالن روابط عمومی سازمان لیگ فوتبال برگزار شد.

فتاحی در این قرعه کشی اظهار داشت : در مرحله اول جام حذفی متاسفانه با وجود همکاری و تعامل مثبت با تیم های استانی و منطقه بندی رقابت ها بازهم برخی از تیم ها به یکباره انصراف دادند که مایه تاسف است و انصراف تیم ها را به ارکان قضایی فدراسیون فوتبال گزارش خواهیم کرد. در این مرحله 13 تیم لیگ دسته دومی حضور دارند که سه تیم به قید قرعه استراحت خواهند خورد و به این ترتیب 10 تیم از لیگ دسته دوم و 12 تیم صعود کرده از مرحله قبل حضور دارند که قرعه کشی بین این تیم ها انجام خواهند شد.

سپس به قید قرعه تیم های دسته دومی مس نوین کرمان ، شهدای زرکان کرج و خیبر خرم آباد در مرحله دوم جام حذفی با قرعه استراحت روبه رو شدند.

یازده مسابقه مرحله دوم جام حذفی

* کاسپین قزوین – شهرداری خدابنده

* اتحاد کامیاران – هیات فوتبال ایرانشهر

* سردار جنگل گوراب - شهید قندی یزد( استقلال رامشیر)

* اتحاد قلعه رئیسی – شهرداری ماهشهر

* ملوان کیش – استقلال ملا ثانی

* مقاومت تهران – استقلال نوین ماهشهر

* پاس همدان – شهرداری بردسکن

* برنده بازی محمود آباد و نماینده سمنان – شهرداری آستارا

* سردار بوکان – شهید اورکی اسلامشهر

* میلاد مهر تهران – رضوانی اصفهان

* مهرگان دره شهر ایلام – شایان بانه

شایان توجه است در لیست بازیهای مرحله دوم جام حذفی که در بالا آورده شد نام تیم های میزبان در ابتدا نوشته شده است.

رقابت های این مرحله روز شنبه 9 شهریور برگزار می شود و قرعه کشی مرحله سوم جام حذفی( با حضور تیم های لیگ دسته اول و تیم های صعود کرده از مرحله دوم) روز یکشنبه 10 شهریور ساعت 10 صبح در سالن روابط عمومی سازمان لیگ انجام خواهد شد.

  • تاریخ: شنبه, 02 شهریور 1398
  • برگرفته از: ورزش سه
این مطلب مفید بود؟
برنامه مرحله دوم جام حذفی فوتبال ایران
5.0
out of
5
(
1
) votes
(0 رای)
0%

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 1,540