باشگاه پرسپولیس به دنبال توافق با وکیل برانکو برای پرداخت اقساطی طلبش است.

پرسپولیس به دنبال توافق با وکیل برانکو

جدی ترین پرونده بدهی پرسپولیس در حال حاضر مربوط به شکایت برانکو ایوانکوویچ است که در حال حاضر باز است و هر روز اخباری از جریمه و محرومیت سنگین برای این باشگاه منتشر می شود و حتی صحبت از اعمال کسر امتیاز از سوی فیفا مطرح است.پرسپولیس به دنبال توافق با وکیل برانکو در ایرناکپرسپولیس به دنبال توافق با وکیل برانکو در ایرناک

باشگاه پرسپولیس که در طول چند ماه اخیر تلاش زیادی برای حل این مشکل داشته ، به دلیل تنگناهای مالی نتوانسته توافقی با برانکو و وکیلش داشته باشد ولی عقد قرارداد با کارگزار اسپانسری جدید شرایط را ممکن است به گونه ای دیگر رقم بزند.

قرار است از سوی کارگزار طی هفته های آینده پولی به باشگاه تزریق شود و از این طریق طی توافق با وکیل برانکو بخشی از طلب وی پرداخت شده و مابقی آن به صورت اقساطی و در چند نوبت پرداخت شود و در صورتی که این توافق حاصل شود دیگر خطری پرسپولیس را تهدید نخواهد کرد.

البته طبق شنیده ها برانکو که به شدت بابت عدم دریافت مطالباتش و شنیدن وعده های عملی نشده در طول یک سال اخیر از مسئولان پرسپولیس به شدت عصبانی است احتمالش کم است که زیر بار این توافق برود و مدیران باشگاه کار سختی در گرفتن رضایت او دارند.

برانکو ایوانکوویچ

  • تاریخ: پنج شنبه, 25 ارديبهشت 1399
  • برگرفته از: ایلنا
این مطلب مفید بود؟
(3 رای)
86.6%
پرسپولیس به دنبال توافق با وکیل برانکو
4.5
out of
5
(
4
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,960