فدراسیون جهانی فوتبال فیفا با ارسال نامه ای به باشگاه پرسپولیس اعلام کرد سرمربی سابق این تیم طی لایحه ای ادعا کرده مطالباتش پرداخت نشده است.

شکایت برانکو از پرسپولیس

پس از جدایی برانکو ایوانکوویچ از پرسپولیس مسوولان این باشگاه نتوانستند مطالبات او را پرداخت کنند تا این مربی در نهایت برای دریافت حدود یک میلیون یورو (دستمزد خودش و دستیارانش) به فیفا شکایت کند.نامه شکایت برانکو به پرسپولیس رسید در ایرناک نامه شکایت برانکو به پرسپولیس رسید در ایرناک

شکایت برانکو از باشگاه پرسپولیس

بر همین اساس فیفا دیروز (شنبه) با ارسال نامه ای رسمی به باشگاه پرسپولیس ، لایحه ارائه شده از سوی برانکو را ضمیمه نامه خود کرد و اعلام کرد برانکو ایوانکوویچ ادعا کرده حدود 700 هزار یورو بابت قرارداد خودش و 300 هزار یورو نیز بابت قرارداد دستیارانش از پرسپولیس طلبکار است.

در نامه فیفا همچنین آمده باشگاه پرسپولیس باید ظرف هفته آینده پاسخ رسمی خود را به نامه فیفا و همین طور لایحه مطرح شده از سوی برانکو ایوانکوویچ به فدراسیون جهانی فوتبال ارائه کند.

برانکو و مهدی شیری

نامه شکایت برانکو به پرسپولیس رسید

  • تاریخ: یکشنبه, 10 آذر 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 1,605 بار
نامه شکایت برانکو به پرسپولیس رسید
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 3,440