با تصمیم کمیته داوران فدراسیون فوتبال بیژن حیدری نود و دومین دیدار سرخابی های پایتخت را قضاوت خواهد کرد.

دکتر بیژن، سوت دربی را در دست گرفت

بعد از کش و قوس های فراوان کمیته داوران فدراسیون فوتبال تصمیم نهایی خود را در خصوص تیم داوری دیدار استقلال و پرسپولیس در هفته نوزدهم لیگ برتر اتخاذ کرد و بر این اساس بیژن حیدری این بازی را سوت خواهد زد.داور دربی 92 چه کسی خواهد بود؟ در ایرناکداور دربی 92 چه کسی خواهد بود؟ در ایرناک

درباره حیدری که از داوران بین المللی و باتجربه فوتبال ایران به حساب می آید گفته می شد که گزینه نهایی کمیته داوران برای داوری دربی تهران است اما هنوز تردیدهایی در این خصوص وجود داشت. با این حال ممبینی و همکارانش در کمیته داوران تصمیم گرفتند از یک داور باتجربه برای مسابقه روز پنجشنبه استفاده کنند و قضاوت دربی را به بیژن حیدری سپردند.

حیدری پیش از این در دو مسابقه استقلال و پرسپولیس حضور داشته است؛ او یک بار در جریان تساوی بدون گل داور چهارم بود و بار دوم به عنوان داور وسط دربی را قضاوت کرد که آن بازی با تک گل علی علیپور به سود پرسپولیس خاتمه یافت. او حالا برای سومین بار به عنوان تیم داوری و دومین بار به عنوان داور وسط در دربی حضور خواهد داشت.

این داور تحصیلکرده که جراح ارتوپد است همواره مورد تمجید جامعه داوری بوده و حالا باید دید از پس مسابقه حساس استقلال و پرسپولیس که شرایط دو تیم در جدول رده بندی هم متفاوت است چگونه عمل خواهد کرد.

گفتنی است؛ سعید علی نژادیان و سعید قاسمی به عنوان کمک داور بیژن حیدری را در دربی 92 همراهی خواهند کرد.

  • تاریخ: پنج شنبه, 17 بهمن 1398
  • برگرفته از: ورزش سه
داور دربی 92 چه کسی خواهد بود؟
4.0
out of
5
(
3
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,340