کالدرون سرمربی سرخپوشان به کیفیت زمین چمن محل تمرین پرسپولیس اعتراض کرد.

اعتراض کالدرون به زمین تمرین پرسپولیس

گابریل کالدرون ، سرمربی آرژانتینی پرسپولیس رضایتی از وضعیت زمین چمن محل تمرین تیمش ندارد.اعتراض کالدرون به کیفیت زمین تمرین پرسپولیس در ایرناکاعتراض کالدرون به کیفیت زمین تمرین پرسپولیس در ایرناک

پرسپولیسی ها از ابتدای فصل با مشکل بزرگی به نام کیفیت زمین چمن محل تمرین خود مواجه بودند. مشکلی که برای حل آن ، محسن خلیلی سرپرست تیم ، اقدام به اجاره موقتی زمین خیریه‎عمل کرد ، اما کیفیت آن زمین هم مناسب نبود تا جایی که کالدرون از کادرمدیریت درخواست کرد دوباره تیم را به ورزشگاه شهید کاظمی ، کمپ اصلی سرخپوشان برگردانند.

با این حال ، مشکل یاد شده همچنان ادامه دارد و یکی از مباحث اصلی در مذاکرات روز پنجشنبه (دیروز) کالدرون و محمدحسن انصاری‎فرد مدیرعامل جدید باشگاه پرسپولیس بود. سرمربی پرسپولیس از مدیریت باشگاه درخواست کرد زمین تمرین را تغییر بدهد و این اتفاق باید خیلی زود رقم بخورد ، زیرا ادامه تمرین در مجموعه شهید کاظمی ، تاثیر منفی بر عملکرد تیم خواهد داشت.

انصاری‎فرد هم در این مورد قول مساعد داد تا در اولین فرصت و قبل از دربی ، زمین دیگری را جایگزین مجموعه شهید کاظمی کند. در مدت دوری تمرینات پرسپولیس از این کمپ ، وضعیت چمن آن نیز توسط مسئولان این مجموعه مورد بررسی مجدد قرار می‎گیرد.

  • تاریخ: جمعه, 22 شهریور 1398
  • برگرفته از: میزان
اعتراض کالدرون به کیفیت زمین تمرین پرسپولیس
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,230