یکی از لژیونر های ایرانی این روز ها به جای تمرکز روی فوتبالش بیشتر دنبال خالکوبی های عجیب است.

تتوهای عجیب الهیار صیادمنش

اللهیار صیادمنش پدیده فصل گذشته تیم فوتبال استقلال بود. بازیکنی که فصل پیش با 18 سال سن در ترکیب استقلال خوش درخشید ، اما هنوز حضورش به یک نیم فصل نرسیده بود که پیشنهادات خارجی سراغ او آمدند و خیلی زود لژیونر شد.تتوهای عجیب اللهیار صیادمنش بازیکن سابق استقلال + عکس در ایرناکتتوهای عجیب اللهیار صیادمنش بازیکن سابق استقلال + عکس در ایرناک

تتوهای عجیب الهیار صیادمنش

این بازیکن که توسط مدیریت قبلی استقلال یعنی رضا افتخاری و پندار توفیقی به استقلال پیوست ، با رفتن به فنرباغچه ترکیه ، سود مالی خوبی نصیب استقلال کرد. قرار بود این بازیکن خیلی زود پدیده تیم مطرح ترکیه ای شود ، اما توسط همان تیم به باشگاه دیگری قرض داده شد تا با شرایط فوتبال ترکیه آشنا شود.

این بازیکن که به تازگی به فنرباغچه بازگشته ، این روز ها خالکوبی های عجیبی روی بدنش را به نمایش می گذارد. بازیکن 19 ساله ایرانی که خیلی نتوانسته هنوز با شرایط فوتبال ترکیه خودش را تطبیق دهد ، روی مسائل حاشیه ای تمرکز کرده و کسی هم نیست او را راهنمایی کند.

صیادمنش سن و سال کمی دارد و این روز ها بیشتر دنبال خالکوبی روی بدنش است تا فوتبالش. بدون شک این بازیکن باید از استعداد ناب خودش استفاده کند و آینده درخشان برای فوتبال ایران باشد ، اما مسیر فعلی او را از اهدافش دور خواهد کرد و او باید با زندگی حرفه ای ، فوتبال حرفه ای را هم تجربه کند.

  • تاریخ: جمعه, 28 دی 1397
  • برگرفته از: ایسنا
تتوهای عجیب اللهیار صیادمنش بازیکن سابق استقلال + عکس
5.0
out of
5
(
2
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,970