سایت یونانی نوشت باشگاه پرسپولیس حداقل 900 هزار یورو برای انتقال علیپور به آ.ا.ک آتن یونان می خواهد.

قیمت فروش علی علیپور

سایت یونانی نوشت باشگاه پرسپولیس حداقل 900 هزار یورو برای انتقال علیپور به آ.ا.ک آتن یونان می خواهد.قیمت فروش علی علیپور چند یورو است؟ در ایرناک قیمت فروش علی علیپور چند یورو است؟ در ایرناک

به نقل از سایت enwsi یونان، باشگاه آ ا ک آتن نسبت به جذب علی علیپور، مهاجم تیم فوتبال پرسپولیس که 24 سال سن دارد ابراز تمایل کرده است و مسئولان باشگاه یونانی نیز خواستار این انتقال هستند. بعد از مطرح شدن نام علیپور به عنوان یکی از گزینه های تقویت خط حمله تیم آ. ا. ک آتن یونان، مدیران باشگاه یونانی مذاکرات خودشان را با همتای ایرانی شأن آغاز کردند تا بتوانند زمینه جذب این مهاجم گلزن را فراهم کنند.

علی علیپور مزد سربه زیری اش را گرفت

قیمت فروش علی علیپور

با این حال گزارشات حاکی از آن است که باشگاه پرسپولیس 900 هزار یورو قیمت روی علیپور گذاشته است و پایین تر از این مبلغ حاضر به مذاکره برای رفتن این بازیکن نیست.

علی علیپور در این فصل توانسته است 15 گل در 37 مسابقه برای تیمش به ثمر برساند و چهار سال است در این تیم توپ زده است. قرارداد او با پرسپولیس تا تابستان سال آینده اعتبار دارد.

  • تاریخ: سه شنبه, 07 خرداد 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 769 بار
قیمت فروش علی علیپور چند یورو است؟
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,580