مارک ویلموتس سرمربی تیم ملی فوتبال ایران شد و مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان در خصوص مدت قرارداد سرمربی جدید توضیحاتی ارائه کرد.

قرارداد مارک ویلموتس برای سرمربیگیری تیم ملی فوتبال ایران

 مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال کشورمان گفت که بندهای قرارداد مارک ویلموتس با این فدراسیون، دو برابر بندهای قرارداد کارلوس کی روش است.جزئیات قرارداد مارک ویلموتس + مبلغ و مدت قرارداد در ایرناک جزئیات قرارداد مارک ویلموتس + مبلغ و مدت قرارداد در ایرناک

مهدی تاج در حاشیه سفر خود به شهرکرد، درباره سفرش به بلژیک و امضای قرارداد با مارک ویلموتس، سرمربی جدید تیم ملی فوتبال کشورمان اظهار داشت:به دلایل خاص کشور به بلژیک رفتیم تا شرایط انتقال پول و نحوه اقامت این مربی بلژیکی را در ایران بررسی کنیم.

« دو جلسه پنج ساعته با ویلموتس در بروکسل داشتیم.»، وی ضمن بیان این جمله گفت:بندهای قرارداد ویلموتس، دو برابر قرارداد کی روش است و همه سفرها و اعزام های وی با دستور فدراسیون انجام خواهد شد. قرارداد ویلموتس سه ساله و تا پایان جام جهانی 2022 قطر خواهد بود.

  • تاریخ: جمعه, 03 خرداد 1398
  • برگرفته از: تسنیم
بازدید : 868 بار
جزئیات قرارداد مارک ویلموتس + مبلغ و مدت قرارداد
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,840