لیونل مسی مهاجم سرشناس آرژانتینی برای صحبت های جنجالی بعد از بازی تیم ملی کشورش مقابل شیلی با محرومیت و جریمه نقدی مواجه شد.

محرومیت و جریمه لیونل مسی

لیونل مسی مهاجم سرشناس آرژانتینی برای صحبت های جنجالی بعد از بازی تیم ملی کشورش مقابل شیلی با محرومیت و جریمه نقدی مواجه شد.محرومیت لیونل مسی پس از صاحبه جنجالی در ایرناک محرومیت لیونل مسی پس از صاحبه جنجالی در ایرناک

به نقل از اوله ، کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی بامداد امروز (چهارشنبه) اعلام کرد ، لیونل مسی به خاطر دریافت کارت قرمز مستقیم در دیدار آرژانتین و شیلی در رده بندی کوپا آمه ریکا 2019 برزیل ، یک جلسه از همراهی تیمش محروم شد و باید 1500 دلار جریمه پرداخت کند. این اتفاق در حالی رخ داد که چند ساعات قبل کنفدراسیون فوتبال آمریکای جنوبی (CONMEBOL) ، کلودیو تاپیا (رییس فدراسیون فوتبال آرژانتین) را از این سازمان اخراج کرد. تاپیا در شورای فیفا حضور داشت.

مسی پس از این محرومیت اکنون باید منتظر نتیجه پرونده باز دیگری بماند. ستاره آرژانتینی پس از بازی برابر برزیل و شیلی اظهارات تندی علیه CONMEBOL ارائه کرد.

به نظر می رسد پس از عذرخواهی مسی محرومیت سنگینی در انتظارش نباشد. کنفدراسیون آمریکای جنوبی می تواند مهاجم آرژانتینی را تا 2 سال از حضور در تیم ملی محروم کند.

  • تاریخ: چهارشنبه, 02 مرداد 1398
  • برگرفته از: ایسنا
بازدید : 2,749 بار
محرومیت لیونل مسی پس از صاحبه جنجالی
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 5,420
بستن