محسن فروزان دروازه بان تراکتورسازی به همراه همسرش نسیم نهالی با قید وثیقه آزاد شدند.

محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی از زندان آزاد شدند

وکیل مدافع محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی از آزادی موکلش با صدور قرار وثیقه خبر داد.آزادی محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی از زندان در ایرناکآزادی محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی از زندان در ایرناک

مصطفی سلیمانی بابادی با بیان این مطلب گفت : متعاقب برگزاری بازی سپیدرود و تراکتور سازی اتهاماتی متوجه موکلین اینجانب شد که مرجع محترم قضائی در حال رسیدگی به این اتهامات می باشد. موکلین بنده انتساب هر گونه اتهام به خود را قویاً رد کرده و رجاء واثق دارند که مرجع محترم قضائی به دور از هیاهوهای غیر ورزشی و سهم خواهی های صورت گرفته از این واقعه صرفاً بر اساس مستندات پرونده رسیدگی و اتخاذ تصمیم خواهد کرد.

وی افزود : موکلین خود از این واقعه متحمل ضرر حیثیتی و اعتباری شده اند که اقدامات مقتضی در راستای احقاق حقوق خود را معمول داشته اند و امید دارند مراجع محترم قضائی کما فی سابق ، در راستای احقاق حقوق حقه شأن جدیت و اهتمام لازم را معمول دارند. مطالب مندرج در فضای مجازی و رسانه ای عموماً به دور از واقعیت های حقوقی پرونده بوده که موکلین حق خود را در پیگیری و تعقیب مطالب خلاف واقع ، محفوظ می دارند.

وکیل مدافع فروزان و نسیم نهالی ادامه داد : بنده به عنوان وکیل متهمین به همراه نامبردگان ، به عدالت دستگاه قضائی اعتماد کامل داشته و از ریاست محترم قضائی که خود طلایه دار عدالت محوری و حق مداری در دستگاه قضاست در خواست داریم که از خروج پرونده از مسیر حقوقی جلوگیری نمایند. ضمن اینکه از برخی افراد غیرورزشی می خواهیم که به جای فرافکنی در فضای مجازی و رسانه ای به وظیفه اصلی خود در خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری اسلامی عمل نموده و اجازه دهند محاکم قضائی به دور از التهاب سیاسی و صرفاً بر اساس مستندات و مدارک مرتبط با پرونده ، به پرونده های مطروحه رسیدگی و اتخاذ تصمیم نمایند.

وی افزود : موکلینم اینک با ارائه مستندات و اقناع مرجع قضائی در صدور قرار وثیقه و سپردن اسناد لازم در حال حاضر آزاد می باشند و لازم است اعلام نماید که درج هرگونه مطلبی منتسب به خود و موکلین بدون تأیید اینجانب و موکلین ، نشر اکاذیب و قابل پیگیری می باشد.

بنابراین گزارش فروزان دروازه بان تراکتورسازی که از این تیم کنار گذاشته شده و همسرش با دستور دادسرای فرهنگ و رسانه روز سه شنبه 10 اردیبهشت ماه بازداشت شدند.

  • تاریخ: شنبه, 14 ارديبهشت 1398
  • برگرفته از: ایسنا
آزادی محسن فروزان و همسرش نسیم نهالی از زندان
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 8,630