مرتضی تبریزی در بازی با الشرطه عراق به جای مهدی قائدی وارد میدان شد ولی نتوانست از این فرصت استفاده کند و عملکرد خوبی در ترکیب استقلال نداشت.

فرصت مناسب برای مرتضی تبریزی

مرتضی تبریزی ابتدای فصل گذشته به استقلال پیوست تا جای خالی بازیکنی چون مامه تیام را پر کند ولی تاکنون عملکردی ناامیدکننده داشته است و در این فصل هنوز موفق به گلزنی برای استقلال نشده است.فرصت طلایی برای مهاجم ناکام استقلال در ایرناکفرصت طلایی برای مهاجم ناکام استقلال در ایرناک

تبریزی فصل گذشته و در زمان حضور مجیدی به عنوان سرمربی موقت در پنج بازی سه بار موفق به گلزنی شد و امیدوار بود با بازگشت مجیدی دوباره به دوران اوجش برگردد ولی حضور سرمربی جدید هم اوضاع تبریزی را تغییری نداده است و حتی حضور در بازی مقابل الشرطه عراق هم نتوانست پای این مهاجم سابقا گلزن را به گلزنی باز کند.

با این حال تبریزی اکنون و به واسطه مصدومیت دیاباته و قائدی فرصت خوبی دارد تادر غیاب این دو بازیکن بیش از قبل به میدان برود و با عملکردی مناسب خود را ثابت کند.

  • تاریخ: سه شنبه, 22 بهمن 1398
  • برگرفته از: خبرآنلاین
فرصت طلایی برای مهاجم ناکام استقلال
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 7,180