مهاجم تیم ملی فوتبال ایران با قدردانی از حمایت هوادارن از تیم ملی عنوان کرد همه به جای ایجاد انتظار قهرمانی، به تیم ملی کمک کنند.

آزمون : هواداران چرا انتظار قهرمانی دارند؟

سردار آزمون درباره وضعیت تیم ملی در جام ملت های آسیا به صحبت پرداخت. مهاجم تیم ملی معتقد است انتظارات هواداران برای قهرمانی ، فشار را روی تیم ملی زیاد می کند به همین خاطر او از هواداران می خواهد انتظارات را بالا نبرند و فقط حمایت کنند تا تیم ملی به هدف خود برسد.هواداران تیم ملی انتظارات را بالا نبرند در ایرناکهواداران تیم ملی انتظارات را بالا نبرند در ایرناک

* بازی با عراق را چطور ارزیابی می کنی؟ در این بازی گل نزدیم اما تیم ملی بدون گل خورده به مرحله بعد صعود کرد.

واقعا بسیار خوب است که گلی در سه بازی دریافت نکردیم. البته در بازی عراق واقعا شرایط سخت شده بود. البته اگر ما جای عراق بودیم قطعا نوع بازی تیم ملی تغییر می کرد و طور دیگری بازی می کردیم.

* به نظر می آمد ایران مقابل عراق اقتصادی بازی کرد و برای برد به میدان نرفته بود.

وقتی ما تیم صدرنشین هستیم دیگر برایمان فرقی ندارد ببریم یا مساوی کنیم. قصد ما این بود که به عنوان تیم اول از گروه صعود کنیم که این اتفاق هم رخ داد. قطعا اگر عراق گلی می زد ، طور دیگری بازی می کردیم. واقعیت این است که ما برابر عراق نمی خواستم ریسک کنیم.

* برایتان مهم است که در مراحل بالاتر به مصاف چه تیمی بروید؟

واقعا فرقی ندارد مقابل چه تیمی بازی کنیم. چین یا هر تیم دیگری باشد ما فقط برای بردن بازی می کنیم اما شخصا دوست دارم با تیم های قدرتمندتری بازی کنیم.

* در سه بازی هواداران ایران با حضور در ورزشگاه ها واقعا از تیم ملی حمایت کردند. البته این هواداران انتظار قهرمانی هم دارند.

چرا انتظار قهرمانی دارند؟

* تیم خوبی داریم و همین موضوع باعث شده هواداران انتظار قهرمانی داشته باشند.

قبول دارم تیم خوبی داریم اما عربستان ، ژاپن ، استرالیا و کره جنوبی هم تیم های خوبی دارد. هواداران باید به ما کمک کنند تا به جام قهرمانی برسیم نه این که با ایجاد انتظار فشار را روی بازیکنان و تیم ، زیاد کنند. در نهایت هم نتیجه این فشار روی تیم این می شود که ما نتوانیم کار خودمان را به درستی انجام دهیم. مثلاً همین بازی مقابل عراق را بی دلیل حساس کردند. این یک بازی معمولی بود. فوتبال همیشه از سیاست جداست. البته حمایت هوادارن در ورزشگاه ها تا به حال انرژی ما را دو چندان کرده است.

* آقای گلی جام ملت های آسیا؛ آیا رسیدن به این عنوان برایت مهم است؟

فقط موفقیت تیم ملی برایم مهم است و اصلا به آقای گلی فکر نمی کنم.

  • تاریخ: شنبه, 29 دی 1397
  • برگرفته از: ایسنا
هواداران تیم ملی انتظارات را بالا نبرند
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 4,280