روزنامه دیلی میل پرافتخارترین باشگاه های تاریخ فوتبال جهان را اعلام کرد.

پرافتخارترین باشگاه فوتبال جهان

باشگاه الاهلی مصر به عنوان پرافتخارترین تیم تاریخ فوتبال جهان انتخاب شد.پرافتخارترین باشگاه فوتبال جهان در ایرناکپرافتخارترین باشگاه فوتبال جهان در ایرناک

روزنامه دیلی میرر در گزارشی پرافتخارترین باشگاه های تاریخ فوتبال جهان را بررسی کرد.

در این فهرست باشگاه الاهلی مصر در صدر قرار دارد. این باشگاه تا الان 118 جام به دست آورده است و این بالاترین تعداد جام در تاریخ فوتبال جهان است که یک باشگاه به دست می آورد.

تیم قرمز پوش مصری 41 قهرمانی در لیگ مصر و 36 قهرمانی در جام حذفی این کشور به دست آورده است و لقب باشگاه قرن در قاره آفریقا را هم یدک می کشد.

الاهلی برای چهارمین فصل پیاپی توانست عنوان قهرمانی را در لیگ مصر به دست آورد. یکی از پرافتخارترین و بهترین مربیان تاریخ این باشگاه مانوئل ژوزه ، سرمربی پیشین پرسپولیس است که توانست دوران درخشان و طلایی این باشگاه را رقم زند و در بین هواداران هم از محبوبیت بسیار بالایی برخوردار بود.

بارسلونا تیم پرافتخار اسپانیایی با کسب 91 جام در رده ششم این فهرست جای دارد و رئال مادرید هم با کسب 90 جام در رده هفتم است.

  • تاریخ: دوشنبه, 18 شهریور 1398
  • برگرفته از: ایسنا
پرافتخارترین باشگاه فوتبال جهان
5.0
out of
5
(
1
) votes

نوشتن نظرات

توجه : ارسال پیام های توهین آمیز به هر شکل و با هر ادبیاتی دور از فرهنگ ایرانی ما است لذا از ارسال اینگونه پیام ها جدا خودداری فرمایید.


تصویر امنیتی

کاربران آنلاین : 11,410